Dzisiaj jest sobota, 30 maja 2020 r., 151 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Fabryka Domów Bogucin
Szkoła z Pionek jako jedna z 30 w Polsce wyróżniona prestiżowym znakiem jakości!
Dodał: JaW, 26-06-2015 16:23, odsłon: 4317

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych PASE, po przeprowadzeniu wnikliwej inspekcji i decyzją Rady Inspektorów, wyróżniło Szkołę English College prestiżowym znakiem jakości PASE. W całej Polsce jest tylko 30 szkół językowych wyróżnionych tym certyfikatem.

PASE to organizacja, która sprawuje pieczę nad standardami nauczania języków. Aby otrzymać akredytację przechodzi się bardzo szczegółową kontrolę.

 

- Nasza szkoła aspirowała do otrzymania tego tytułu. W związku z tym w marcu mieliśmy przeprowadzoną inspekcję – informuje Anna Machlarz, właścicielka radomskiej szkoły.

 

W trakcie wnikliwej inspekcji niezależni inspektorzy PASE sprawdzali kwalifikacje nauczycieli, jakość nauczania, nadzór metodyczny, dobór materiałów, a także komfort warunków nauczania, profesjonalizm zarządzania oraz rzetelność oferty dla klientów. I udało się! 8 maja na ogólnopolskim Kongresie PASE English College otrzymała Certyfikat Jakości PASE.

 

Szkoła powstała w 1995 roku i obecnie jest największą szkołą językową w regionie radomskim z dwoma placówkami w Radomiu, a także w Kozienicach, Iłży, Pionkach, Zwoleniu oraz Jedlni-Letnisko.

 

- W szkole głównie uczymy języka angielskiego dorosłych, młodzież oraz dzieci już od trzeciego roku życia. W Radomiu oraz Pionkach prowadzimy również zajęcia z języka niemieckiego – przyznaje właścicielka szkoły.

 

Lekcje są prowadzone w systemie dualnym – z lektorem polskim i Native Speaker’em z USA, Wlk.Brytanii, a nawet Kanady, RPA, Australii i Nowej Zelandii. Szkoła przygotowuje również do egzaminów językowych na każdym etapie kształcenia oraz posiada status Akredytowanego Centrum Egzaminacyjnego międzynarodowych certyfikatów językowych Pearson PTE oraz ETS TOEIC.

 

Dyrektor English College Witold Machlarz podkreśla, że jest dumny ze swoich nauczycieli, metodyków oraz pracowników administracji. Jako głównych autorów tego niezwykłego w skali kraju sukcesu, wskazuje jednak przede wszystkim uczniów szkoły oraz ich rodziców, którzy od lat wyznaczają najwyższe standardy jakości nauczania. Podkreśla również fakt, że nie tylko szkoły z dużych miast mogą zapewniać swoim uczniom edukację na najwyższym światowym poziomie, ale również placówki z mniejszych miejscowości takich właśnie jak Kozienice, Pionki, Zwoleń, Iłża czy Jedlnia Letnisko.

 

 

Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WYRÓŻNIONE FIRMY
WSZYSTKIE +
Agencja Reklamowa Arpass
Zajmujemy się projektowaniem materiałów graficznych dla firm oraz klient&...
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook