Dzisiaj jest niedziela, 25 czerwca 2017 r., 176 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY | FORUM
Szkoła z Pionek jako jedna z 30 w Polsce wyróżniona prestiżowym znakiem jakości!
Dodał: JaW, 26-06-2015 16:23, odsłon: 2849

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych PASE, po przeprowadzeniu wnikliwej inspekcji i decyzją Rady Inspektorów, wyróżniło Szkołę English College prestiżowym znakiem jakości PASE. W całej Polsce jest tylko 30 szkół językowych wyróżnionych tym certyfikatem.

PASE to organizacja, która sprawuje pieczę nad standardami nauczania języków. Aby otrzymać akredytację przechodzi się bardzo szczegółową kontrolę.

 

- Nasza szkoła aspirowała do otrzymania tego tytułu. W związku z tym w marcu mieliśmy przeprowadzoną inspekcję – informuje Anna Machlarz, właścicielka radomskiej szkoły.

 

W trakcie wnikliwej inspekcji niezależni inspektorzy PASE sprawdzali kwalifikacje nauczycieli, jakość nauczania, nadzór metodyczny, dobór materiałów, a także komfort warunków nauczania, profesjonalizm zarządzania oraz rzetelność oferty dla klientów. I udało się! 8 maja na ogólnopolskim Kongresie PASE English College otrzymała Certyfikat Jakości PASE.

 

Szkoła powstała w 1995 roku i obecnie jest największą szkołą językową w regionie radomskim z dwoma placówkami w Radomiu, a także w Kozienicach, Iłży, Pionkach, Zwoleniu oraz Jedlni-Letnisko.

 

- W szkole głównie uczymy języka angielskiego dorosłych, młodzież oraz dzieci już od trzeciego roku życia. W Radomiu oraz Pionkach prowadzimy również zajęcia z języka niemieckiego – przyznaje właścicielka szkoły.

 

Lekcje są prowadzone w systemie dualnym – z lektorem polskim i Native Speaker’em z USA, Wlk.Brytanii, a nawet Kanady, RPA, Australii i Nowej Zelandii. Szkoła przygotowuje również do egzaminów językowych na każdym etapie kształcenia oraz posiada status Akredytowanego Centrum Egzaminacyjnego międzynarodowych certyfikatów językowych Pearson PTE oraz ETS TOEIC.

 

Dyrektor English College Witold Machlarz podkreśla, że jest dumny ze swoich nauczycieli, metodyków oraz pracowników administracji. Jako głównych autorów tego niezwykłego w skali kraju sukcesu, wskazuje jednak przede wszystkim uczniów szkoły oraz ich rodziców, którzy od lat wyznaczają najwyższe standardy jakości nauczania. Podkreśla również fakt, że nie tylko szkoły z dużych miast mogą zapewniać swoim uczniom edukację na najwyższym światowym poziomie, ale również placówki z mniejszych miejscowości takich właśnie jak Kozienice, Pionki, Zwoleń, Iłża czy Jedlnia Letnisko.

 

 

Mazda CX-3 czerwiec 2017
Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:WYDARZENIA-IMPREZY
ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
SPRZEDAM MIESZKANIE NA ALEJACH LIPOWYCH
SPRZEDAM MIESZKANIE NA ALEJACH LIPOWYCH
Sprzedam mieszkanie na Alejach Lipowych 11/24 o powierzchni 55,8 metra kwadratowego, 1 piętro, 2 pokoje z kuchnią, łazienka i WC osobno, centralne ogrzewanie, m...
DAM PRACĘ
DAM PRACĘ
Pilnie poszukiwana opiekunka do dziecka 2-letniego. Kontakt 723 773 833
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook