Dzisiaj jest środa, 23 stycznia 2019 r., 23 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Fabryka Domów Bogucin
Szkoła ENGLISH COLLEGE gotowa na nowy rok szkolny!
Dodał: MaG, 30-08-2017 12:03, odsłon: 15498

Znana i ceniona w naszym mieście szkoła English College intensywnie przygotowuje się na nowy rok szkolny. Oddział szkoły w Pionkach, przeszedł ostatnio gruntowny remont, a ciągle zwiększająca się liczba kursantów spowodowała, że dyrekcja zmuszona była zadbać o dodatkowe pomieszczenia na swoją działalność edukacyjną. Dwie dodatkowe sale lekcyjne zostały wyposażone w wygodne meble, nowoczesny sprzęt audio-wizualny oraz tablice interaktywne.

Dyrektor szkoły p. Witold Machlarz zwraca uwagę, że nowoczesne technologie to nieodzowny element nauki języka w dzisiejszych czasach.  Duży, kolorowy obraz, a także multimedialny i interaktywny charakter zajęć sprawiają, że są one o wiele ciekawsze i znacznie bardziej efektywne, a dzieci, młodzież  i osoby dorosłe uczą się znacznie chętniej i znacznie skuteczniej.


Jednak sam sprzęt, nawet ten najlepszy nie nauczy języka. Jak podkreśla pan dyrektor, sercem każdej instytucji edukacyjnej jest przede wszystkim profesjonalna, dobrze przeszkolona i przygotowana kadra nauczycieli. Dlatego przed rozpoczęciem zajęć wszyscy lektorzy przechodzą serię intensywnych szkoleń z metodykami szkoły oraz trenerami zewnętrznymi.


W nowym roku szkolnym tradycyjnie już w Szkole English College pojawią się nowi Lektorzy Anglojęzyczni - tzw. Native Speakers. Tym razem będą to amerykańscy nauczyciele z  Tennessee oraz Utah, którzy po kilku latach pracy w Chinach, Korei, Tajlandii i Meksyku postanowili przyjechać do Polski i tutaj uczyć języka angielskiego.
Zapisy na kursy trwają codziennie od 13.00- do 19.00 w siedzibie szkoły przy ul. Mickiewicza 4.


Szczegółowe informacje dotyczące kursów, metod nauczania oraz oferty cenowej można znaleźć na stronie internetowej szkoły: www.englishcollege.pl   
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook