Dzisiaj jest wtorek, 22 września 2020 r., 266 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Komora Normobaryczna  NORMOBARIA zielony

W ubiegłym tygodniu organizacje sportowe. We wtorek stowarzyszenia działające w dziedzinach promocja i ochrona zdrowia oraz pomoc społeczna. Władze Pionek starają się w miarę szybko rozstrzygać konkursy finansowe dla organizacji pozarządowych.

 

Pozostaje wierzyć, że wejdzie to do stałego kanonu i stanie się dobrym zwyczajem w naszym mieście.

 

- Nie chcemy czekać na okres letni, kiedy jest natężenie działań. Dlatego konkursy w każdej dziedzinie ogłosiliśmy wcześniej – mówi burmistrz Marek Janeczek.kategoria: Aktualności,odsłon: 1579

Winda przy dworcu Pionki Zachodnie miała być sporym ułatwieniem dla starszych osób czy matek z dziećmi. Od początku swojego funkcjonowania pełniła tę rolę zaledwie przez kilka tygodni.

 

Od kilku miesięcy straszyła tylko swoim wyglądem. Kolejne bezmyślne ataki chuliganów doprowadziły do jej kompletnej dewastacji. Zakład Linii Kolejowych w Skarżysku-Kamiennej zadecydował o jej całkowitej zabudowie.kategoria: Aktualności,odsłon: 2615

Od dzisiejszego poranka trwał montaż elektronicznego wyświetlacza, który pełnił będzie również funkcję zegara czy informatora. Jego pełne uruchomienie planowane jest na godziny popołudniowe.

 

Za jego pomocą mieszkańcy będą mogli dowiedzieć się, jaka jest aktualna temperatura, data a także sprawdzić ważne informacje miejskie.

 

Urządzenie zostało zamontowane tuż nad wejściem do urzędu, na wysokości kilku metrów. Wymiary wyświetlacza to 130 centymetrów szerokości i 25 wysokości. Jest on odporny na warunki atmosferyczne i może działać w temperaturach od -20 do +70 stopni Celsjusza.kategoria: Aktualności,odsłon: 1030

Kwotę do 333 tysięcy złotych przekaże Sejmik Województwa Mazowieckiego na realizację programu „Moje Boisko – Orlik 2012”. Władze Mazowsza stosowną uchwałę w tej sprawie podjęły 22 lutego.

 

Pomoc finansowa przekazana zostanie naszemu miastu w formie dotacji celowej na podstawie odpowiedniej umowy.kategoria: Aktualności,odsłon: 1012

Kontakt z książką i poezją w przedszkolu to ważny obszar, wokół którego organizuje się różne zajęcia dla dzieci.

 

Przedszkole Nr 3 corocznie uczestniczy też w różnego typu konkursach recytatorskich skierowanych do najmłodszych.

 

W ten sposób, wykorzystując naturalną wrażliwość dzieci na rytm i melodię możemy bogacić słownictwo, rozwijać pamięć, wyobraźnię i kształtować sprawność w posługiwaniu się mową. Pamiętając o tak pozytywnej roli poezji na rozwój dzieci, w Przedszkolu Nr 3 został zorganizowany konkurs recytatorski pod hasłem ,,Z poezją za pan brat już od najmłodszych lat”.kategoria: Aktualności,odsłon: 1690

Podtopione gospodarstwo w miejscowości Czarna Wieś i zalana droga powiatowa. Taki jest efekt wiosennych roztopów.

 

Sporo pracy w ubiegłym tygodniu mieli strażacy z JRG Pionki oraz ci z OSP. Na terenie miejscowości Czarna Wieś jedno z gospodarstw zostało podtopione. Na całe szczęście woda nie wdarła się do domu.

 

Przez dwa dni wypompowaliśmy wodę. W sumie zajęło nam to kilkanaście godzin. Nie było potrzeby ewakuacji. Na całe szczęście zdążyliśmy w porę zareagować – powiedział nam jeden z członków Ochotniczej Straży Pożarnej.kategoria: Aktualności,odsłon: 1016

Weź udział w dyskusji i wygrywaj nagrody. Serwis www.jaalergik.pl organizuje dla forumowiczów konkurs pt.”Temat na fali” w którym zostanie nagrodzonych ponad 50 osób z całego kraju.

 

Kto dostaje nagrody?

 

Wystarczy dodać swój temat na forum dla alergików i rozkręcić dyskusję (np. wysłać linki do swojego tematu swoim znajomym). Forumowicze, których tematy będą najbardziej intrygujące i z największą liczbą wartościowych komentarzy, otrzymają atrakcyjne nagrody.kategoria: Aktualności,odsłon: 1125

Kiedyś były podstawą każdej dobrej prywatki. Winyle z nagraniami Rolling Stones czy Louisa Armstronga stanowiły marzenie wielu osób. Stopniowo wypierane przez płyty CD odeszły w zapomnienie. Zakłady Produkcji Specjalnej w Pionkach chcą przywrócić płyty gramofonowe do życia.

 

Szum czarnej płyty

kategoria: Aktualności,odsłon: 1424

Spore udogodnienie podatkowe dla mieszkańców z terenu Gminy i Miasta Pionki przygotowały nasze władze w porozumieniu z Pierwszym Urzędem Skarbowym w Radomiu.

 

W dwóch punktach na terenie Pionek można pobierać druki do rozliczenia się z podatku dochodowego od osób fizycznych za rok 2009. Po PIT-y można się zgłaszać do Urzędu Miasta Pionki w punkcie Informacja oraz do Gminnego Centrum Informacji przy ulicy Kozienickiej (budynek Urzędu Pracy). Jak powiedziała nam jedna z osób odpowiedzialnych za wydawanie druków w UM, dziennie zgłasza się około 20-30 osób.

 kategoria: Aktualności,odsłon: 1011

Na szczęście nikomu nic się nie stało.Z dymem poszły świece dymne.Jako jedyni prezentujemy zdjęcia z akcji gaszenia budynków.

 

Pięć samochodów gaśniczych brało udział w gaszeniu pożaru, który wybuchł dzisiaj około godziny 13 40 na terenie byłego Pronitu.

 

Na wydziale dawnego PA zapalił się budynek, w którym znajdowały się materiały dymotwórcze, świece dymne użytkowane przeciwko kretom. - Nie znamy jeszcze przyczyn pożaru. Akcja jest już zakończona i obecnie trwa szacowanie strat - mówi Łukasz Szymański, rzecznik Komendy Miejskiej Straży Pożarnej w Radomiu.kategoria: Aktualności,odsłon: 986

W najbliższy poniedziałek 8 marca na ulicach naszego regionu będzie można spotkać policjantów z radomskiej drogówki rozdających paniom kierującym autami upominki.

 

 

Tego dnia funkcjonariusze będą także przekazywać ulotki zachęcające do badań mammograficznych i cytologicznych przekazane przez Wojewódzki Ośrodek Koordynujący Centrum Onkologii Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie.

 

 kategoria: Aktualności,odsłon: 997

Pięć samochodów gaśniczych brało udział w gaszeniu pożaru, który wybuchł dzisiaj około godziny 13 40 na terenie byłego Pronitu.

 

Na wydziale dawnego PA zapalił się budynek, w którym znajdowały się materiały dymotwórcze, świece dymne użytkowane przeciwko kretom. - Nie znamy jeszcze przyczyn pożaru. Akcja jest już zakończona i obecnie trwa szacowanie strat - mówi Łukasz Szymański, rzecznik Komendy Miejskiej Straży Pożarnej w Radomiu.kategoria: Aktualności,odsłon: 982

Wiemy już ile otrzymają w 2010 roku z kasy miasta pionkowskie organizacje sportowe. Łącznie na upowszechnianie kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży zamieszkałych na terenie Gminy Miasta Pionki, nasze władze przeznaczyły sumę do 220 tysięcy złotych.

 

Warto dodać, że była to rekordowa kwota w ostatnich latach. Dla porównania w roku ubiegłym na sport zarezerwowano 132 tysiące złotych a dwa lata temu 102 tysiące 500 złotych.kategoria: Aktualności,odsłon: 2361

Tegoroczna zima nie daje o sobie zapomnieć. Zasypane parkingi i chodniki. Drogi usiane dziurami. To już było. Teraz mieszkańcom wielu rejonów Polski sen z powiek spędzają wiosenne roztopy.

 

 

Mieszkańcy Pionek i okolic mogą czuć się bezpiecznie. Główna fala powodziowa przeszła przez nasze miasto w sobotę.

 

 kategoria: Aktualności,odsłon: 1080

Ośmiu uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr1 otrzymało stypendia, których fundatorem jest Starostwo Powiatowe w Radomiu. Uroczystość odbyła się w dniu dzisiejszym w hali sportowej ZSP nr1.

 

 

Stypendia w kwocie 200 złotych na miesiąc wręczane są od 2006 roku. – Zgodnie z zasadą na 100 uczniów danej szkoły wręczane jest jedno stypendium. Są to nagrody nie tylko za wyniki w nauce czy sporcie, ale również za działalność w innych dziedzinach życia. W tym roku nasza szkoła wytypowała ośmiu uczniów. Zarówno z klas zasadniczych, technicznych, jak i z Liceum Ogólnokształcącego – powiedziała dyrektor ZSP nr1 Magdalena Wiśniewska.kategoria: Aktualności,odsłon: 1871

Koniec nudnych, rozpadających się tablic z widokiem Daniela na rogatkach Pionek.

 

W ciągu najbliższych tygodni nowe witacze zastąpią wysłużone konstrukcje.

 

Jak zapewnia burmistrz sprawa jest dość poważna bo nowe witacze to nowa wizytówka miasta.

 

Już od dłuższego czasu miasta w Polsce prześcigają się, które z nich zaprezentuje się ładniej,lepiej, informując, że oto wjeżdżamy do miasta lub gminy. W Pionkach były już plany budowy mini zamku z strzelistą wieżą otwartą dla zwiedzających.kategoria: Aktualności,odsłon: 1492

Ponad 5 milionów złotych otrzyma Gmina Miasto Pionki na modernizację historycznego budynku Kasyna. Wszystko to w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego a konkretniej z działania pod nazwą „Rewitalizacja miast”.

 

W regionie radomskim dofinansowanie otrzymało pięć projektów. Nasze miasto zaraz za Radomiem uzyskało najwyższą kwotę.

 

 kategoria: Aktualności,odsłon: 4549
W dniu dzisiejszym o godzinie 10 03 kierujący volkswagenem passatem potrącił na przejściu dla pieszych przy ulicy Mickiewicza 34-letnią kobietę. Poszkodowana mieszkanka Pionek została odwieziona do szpitala w Radomiu z obrażeniami głowy. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca nie ustąpił pierwszeństwa na przejściu dla pieszych. Trwają dalsze czynności w tej sprawie.

kategoria: Aktualności, dodano: 26-02-2010 12:44

Plac bez jakiegokolwiek ogrodzenia w odległości kilku metrów od torów kolejowych. Brak parkingu, praktycznie zablokowane samochodami ulice Szpitalna i 15 Stycznia. Kupujący i sprzedający brną po kostki w błocie. Tak wygląda najpopularniejsze obecnie w Pionkach miejsce do handlu.

 

„Złote Tarasy” na miarę miasta?!
kategoria: Aktualności,odsłon: 3655

Mieszkańcy bloku Mickiewicza 51 z niepokojem spoglądają na oderwaną rynnę.

 

Obawiają się, że w każdym momencie może odłączyć się od pozostałej umocowanej części spadając w najlepszym przypadku na chodnik.

 

- W naszym bloku, który jest świeżo po remoncie, rynny się odrywają, a szczególnie jedna z nich. Problem był już zgłaszany ale jak na razie nic z tym się nie robi- pisze nasz czytelnik.

 

Blok przy ulicy Mickiewicza w roku 2009 został wyremontowany i docieplony. Firma z Radomia wykonała pracę dając jednocześnie 3 letnią gwarancje. Jak udało się ustalić władze wspólnoty mieszkaniowej już poinformowały wykonawcę o zaistniałym problemie i czekają na szybką naprawę.

 kategoria: Aktualności,odsłon: 1041

To tylko część motta, którym kierują się pionkowskie Amazonki. Stowarzyszenie – klub kobiet po operacji usunięcia piersi, jest obecne w naszym mieście od półtora roku.

 

Początki były trudne
kategoria: Aktualności,odsłon: 1565

Sprawa wygaszenia mandatu radnego Marka Kuca jak w zwierciadle pokazuje nastroje panujące w pionkowskiej Radzie Miasta.

 

Cała historia rozpoczęła się w grudniu 2008 roku po złożeniu zawiadomienia przez byłego burmistrza Romualda Zawodnika o tym, że radny Marek Kuc łączy swoją funkcję radnego ze stanowiskiem sekretarza w Klubie Sportowym Proch Pionki.kategoria: Aktualności,odsłon: 1318

Każda osoba pokrzywdzona w wyniku przestępstwa może w tym tygodniu bezpłatnie dowiedzieć się o przysługujących jej uprawnieniach.

 

Wystarczy udać się do Prokuratury Rejonowej w Zwoleniu przy ulicy 11-go Listopada 10. W dniach 22-28 lutego od godziny 7 30 do 15 30 wszystkie osoby pokrzywdzone będą mogły bezpłatnie dowiedzieć się o przysługujących im uprawnieniach. Cała akcja przeprowadzana jest w ramach Tygodnia Pomocy Ofiarom Przestępstw.

 

 

 kategoria: Aktualności,odsłon: 888

Norbert Kłosowski ponad 5 lat temu wyjechał z Pionek w poszukiwaniu pracy i lepszych perspektyw. Swoją przystań znalazł w Walii. Tydzień temu okazał się najlepszy w Walijskich Międzynarodowych Mistrzostwach Kulinarnych. Jedenastu kucharzy rywalizowało w kategorii na najlepsze sushi.

 

Miejsce na podium z...filipińczykiem
kategoria: Aktualności,odsłon: 1459

Po naszym wczorajszym artykule dotyczącym stanu pionkowskich dróg po zimie, służby za to odpowiedzialne wzięły się ostro do pracy.

 

- Do tej pory zakupiliśmy 400 kilogramów masy asfaltowej, która służy do tymczasowego wypełniania ubytków. Będziemy prowadzili remonty na bieżąco w najpotrzebniejszych miejscach. Jeszcze w tym tygodniu ogłosimy przetarg na remonty cząstkowe wszystkich dróg miejskich oraz niektórych na terenie Pronitu. Pierwsze prace będą mogły ruszyć już w marcu – informuje zastępca burmistrza, Stanisław Mazur.kategoria: Aktualności,odsłon: 1060

Kierowcy uważajcie na koła i podwozia. Zima powoli odchodzi, ale zostawia po sobie wiele drogowych niespodzianek.

 

Tegoroczna zima dała nam się mocno we znaki. Wyjątkowo niskie temperatury przez dłuższy okres czasu, dokonały prawdziwego spustoszenia na polskich drogach. Topniejący śnieg odsłonił wyjątkowo szarą rzeczywistość. Niewiele lepiej przedstawia się sytuacja w Pionkach. Ucierpiały te trasy, na których ruch jest najbardziej intensywny. Aleja Jana Pawła, ulica Kolejowa, Mickiewicza a przede wszystkim popularna pionkowska „dwupasmówka”. Dziury w niektórych miejscach dochodzą do kilkudziesięciu centymetrów długości i są naprawdę głębokie.

 

 kategoria: Aktualności,odsłon: 1342

Mija rok odkąd Sławka Rutki nie ma wśród nas. 12 miesięcy a tak jakby kilka dni. Pamięć o takich ludziach jak Sławek trwać będzie wiecznie i nigdy nie zginie. Na zawsze pozostanie w sercu i umyśle najbliższych, kolegów z boiska, działaczy, piłkarzy Prochu Pionki i wielu ludzi, którzy chociaż może osobiście Go nie znali, to byli pełni szacunku dla jego dokonań.

 

Chłopak z małej miejscowości pokazał, że można. Wybił się do wielkiej piłki. Był wzorem do naśladowania, inspiracją dla wielu młodych piłkarzy trenujących i grających w biało-zielonych koszulkach. Był…kategoria: Aktualności,odsłon: 3564

Ministerstwo Sprawiedliwości podjęło decyzję. VII Wydział Zamiejscowy Sądu Rejonowego w Zwoleniu – Roki Sądowe ponownie będzie orzekał w Pionkach.

 

Przypomnijmy

kategoria: Aktualności,odsłon: 1637

Jedenaście budynków użyteczności publicznej na terenie miasta zostanie ocieplonych. Kocioł grzewczy doczeka się remontu.

 

Od dłuższego już czasu każdy kolejny sezon grzewczy spędzał sen z powiek władzom Pionek i służbom odpowiedzialnym za to, by ciepło popłynęło do naszych mieszkań. Wszystko przez dość leciwe kotły grzewcze. Napisać można krótko. Prowizorka, ruletka. Będzie awaria czy jej nie będzie. Mieszkańcy będą mieli zapewnione ciepło czy znów trzeba będzie zmagać się z mniejszymi lub większymi usterkami. Jak poinformował na czwartkowej sesji Rady Miasta burmistrz Marek Janeczek, w tym sezonie grzewczym wystąpiła tylko jedna poważniejsza awaria. Miała ona miejsce w grudniu przed świętami bożonarodzeniowymi.kategoria: Aktualności,odsłon: 1619

Obrady czwartkowej sesji Rady Miasta zdominowała sprawa wygaszenia mandatu radnemu Markowi Kucowi. Nie zabrakło wzajemnych oskarżeń, snucia domysłów, przerzucania się dokumentami i sprowadzania dyskusji do poziomu, pan/pani kłamie.

 

Na całe szczęście pionkowscy radni znaleźli też trochę czasu by zająć się sprawami istotnymi dla naszego miasta i życia jego mieszkańców.kategoria: Aktualności,odsłon: 1049
ZOBACZ WIĘCEJ AKTUALNOŚCI
WIĘCEJ +
Fot. Damian Latos/Agencja Arpass
Za nami kolejny już Festyn „Postaw na Rodzinę” w Pionkach. Organizat...
Fot. TK Bato
Szykuje się nowa inwestycja produkcyjna w Pionkach. Na terenie dawnego Pronitu, ...
Fot. Zielone Pionki
W dniu 18 września 2020 roku w siedzibie Muzeum X Pawilonu Cytadeli Warszawskiej...
Fot. Piotr Czyż
Koncert odbędzie się 25 września, piątek, godz.20.00, w Mazowieckim Centrum Sztu...
Fot. Damian Latos/Agencja Arpass
Nadleśnictwo Kozienice dołączyło do akcji #sadziMY 2020, odbywającej się pod pat...
Nadleśnictwo Kozienice dołączyło do akcji #sadziMY 2020, odbywającej się pod pat...
Fot. Zdjęcie archiwalne. (Dorota Dróżdż z uczeniem) Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej w Pionkach
Znamy laureatów trzeciej edycji organizowanego przez samorząd Mazowsza ko...
Nie udało się sprawić niespodzianki i złapać choćby jeden punkt na ciężkim teren...
Fot. Nowy trener Prochu Pionki - Ryszard Kłusek
Szkoleniowiec pracował między innymi w Wiśle Puławy, Pogoni Siedlce, Flocie Świn...
Na zdjęciu zwyciężczyni konkursu Natalia Cywka
W roku szkolnym 2019/20 w 4English odbył się konkurs znajomości czasownikó...
Fot. ilustracja/pixabay.com
Przedsiębiorstwo Wodno Kanalizacyjno Ciepłownicze informuje, że w związku z zais...
Od 1 września, PKS Radom utworzył nowe połączenia komunikacyjne, w tym między in...
Fot. Mariusz Grotkowski, Damian Latos/Agencja Arpass
Wspaniała wiadomość dla mieszkańców Pionek oraz ich dzieci. Nad Stawem G&...
Przedsiębiorstwo Wodno Kanalizacyjno Ciepłownicze informuje, że w związku z zais...
Fot. Youtube - Clödie
Zapraszamy 20 września na festyn pod hasłem „Postaw na rodzinę”. Wyd...
Fot. ilustracja/pixabay.com
Miejska Biblioteka Publiczna w Pionkach organizuje kolejną edycję konkursu &bdqu...
Fot. Starostwo Powiatowe w Radomiu
W dniach 16-17 września 2020 roku na terenie powiatu radomskiego zostanie przepr...
Fot. Grażyna Rojek/Urząd Gminy Pionki
W niedzielę dokończono 7. kolejkę Tymex Ligi Okręgowej. O godzinie 16 na stadion...
 Fot. A. Kielczyk (Mazovia)
Wielkim sukcesem zakończył się debiut nowego trenera Prochu Pionki, Ryszarda Kłu...
We wrześniu, temperatury na zewnątrz przekraczają jeszcze 20 stopni. Teraz jedna...
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
Dziewit Meble
WYRÓŻNIONE FIRMY
WSZYSTKIE +
Agencja Reklamowa Arpass
Zajmujemy się projektowaniem materiałów graficznych dla firm oraz klient&...
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
DZIAŁKA POD DOM JEDNORODZINNY
DZIAŁKA POD DOM JEDNORODZINNY
Działka budowlana położona w Pionkach przy ulicy Szkolnej. W planie zagospodarowania pod dom jednorodzinny. Powierzchnia działki 348 m2. Prąd, woda, kanalizacja, gaz w ulicy. Działka niezabudowana, obecnie ogródek z krzewami i drzewkami owocowymi.
KOREPETYCJE Z MATEMATYKI
KOREPETYCJE Z MATEMATYKI
Mam wieloletnie doświadczenie, solidnie przygotowuję do klasówki, egzaminu. Pomogę nadrobić zaległości, zrozumieć trudny materiał. Zapraszam ósmoklasistów i uczniów szkół średnich. Odpłatnośc 30-45 zł/godzina.   ry...
WYNAJMĘ MIESZKANIE 2-POKOJOWE, 47M2, PARTER
WYNAJMĘ MIESZKANIE 2-POKOJOWE, 47M2, PARTER
Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe z kuchnią, umeblowane i wyposażone przy ulicy Sienkiewicza . Stan bdobry po kapitalnym remoncie. Bardzo dobry punkt lokalizacji, blisko targu,supermarket, przystanek autobusowy/busowy,kościół, szkoła, domofon, tv kablowa. Ce...
WYNAJMĘ MIESZKANIE 2-POKOJOWE, 47M2, PARTER
WYNAJMĘ MIESZKANIE 2-POKOJOWE, 47M2, PARTER
Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe z kuchnią, umeblowane i wyposażone przy ulicy Sienkiewicza . Stan bdobry po kapitalnym remoncie. Bardzo dobry punkt lokalizacji, blisko targu,supermarket, przystanek autobusowy/busowy,kościół, szkoła, domofon, tv kablowa. Ce...
POSZUKUJĘ  OPIEKUNEK/OPIEKUNÓW OSÓB STARSZYCH
POSZUKUJĘ OPIEKUNEK/OPIEKUNÓW OSÓB STARSZYCH
Praca w turnusach 2-3 miesięcznych w Niemczech.Zarobki w zależności od stanu pacjenta do 1600 Euro/msc. netto. Wymagania: - Minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego - Doświadczenie w opiece   Nasza oferta Zapewnione : zakwaterowanie, ...
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA,
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA,
zlokalizowane na parterze, ulica Orzeszkowej, 47 m2, stan idealny po gruntownym remoncie, wyposażona kuchnia i łazienka, w pokoju łóżko, ława, fotele.
PRACA SPAWACZ MAG 135 PIONKI
PRACA SPAWACZ MAG 135 PIONKI
CHRONOSS INDUSTRY SERVICE Sp. z o.o. w Pionkach zatrudni pracowników na stanowisku: Spawacz MAG 135 Wymagania: Umiejętność spawania metodą MAG 135 Doświadczenie zawodowe w spawaniu stali konstrukcyjnych Umiejętność posługiwania się warsztatowym...
LAPTOP SPRZEDAM
LAPTOP SPRZEDAM
Laptop hp 250 G6 używany w świetnej cenie oczywiście negocjacje też uznaje. Wszystkie szczegóły podaję poniżej:Przekątna ekranu [cal]: 15.6Rozdzielczość ekranu: 1366 x 768Procesor: Intel Core i5-7200UPamięć RAM [GB]: 4Dysk SSD [GB]: 128Bateria wyjmo...
WYNAJMĘ GARAŻ
WYNAJMĘ GARAŻ
Wynajmę garaż murowany bez kanału powierzchnia ok 30m2
SPRZEDAM DRUT ZBROJENIOWY TANIO
SPRZEDAM DRUT ZBROJENIOWY TANIO
Sprzedam drut zbrojeniowy zebrowany 13 mm dlugosci 10 i 12m tanio Kontakt telefoniczny tel.604 128 485
SPRZEDAM MIESZKANIE WŁASNOŚCIOWE
SPRZEDAM MIESZKANIE WŁASNOŚCIOWE
75 m2 w Pionkach (odrębna własność) Księga Wieczysta bez obciążeń. Mieszkanie usytuowane jest na 3-im piętrze w budynku 4-o piętrowym, w środkowej jego części. Posiada 4 pokoje:ok.20, 13, 10 i 9 m 2, hall ok. 10m2, toaleta i łazienka oddzielne , balkon 5,5...
SPRZEDAM DOM W PIONKACH, 1/2 BLIŹNIAKA
SPRZEDAM DOM W PIONKACH, 1/2 BLIŹNIAKA
Sprzedam dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, podpiwniczony o powierzchni użytkowej 102,5 m2 + 65m2 podpiwniczenia z garażem (garaż posiada kanał). Nieruchomość położona jest w Pionkach, w spokojnej okolicy na ulicy Willowej. Na parterze znajduje si...
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook