Dzisiaj jest sobota, 06 czerwca 2020 r., 158 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Oferta Szkół
Życzenia i prezenty dla strażaków ochotników z pionkowskiej OSP
Dodał: MaG, 20-05-2019 09:14, odsłon: 2312
fot.Mariusz Grotkowski/Agencja Arpass
fot.Mariusz Grotkowski/Agencja Arpass

Prezenty od sponsorów, życzenia i obietnica modernizacji pomieszczeń strażnicy pionkowskiej Ochotniczej Straży Pożarnej. W piątek strażacy ochotnicy świętowali Dzień Strażaka.

W piątek na terenie miasta oficjalnie obchodzony był Dzień Strażaka. W ciągu dnia oficjalnie wspólnie świętowali strażacy z Państwowej Straży Pożarnej oraz strażacy ochotnicy z terenu powiatu radomskiego. Po zakończeniu wspólnych obchodów strażacy z pionkowskiej OSP spotkali się, by wspólnie świętować swoje święto.

 

Szef OSP Pionki Daniel Kupis podziękował wszystkim za spotkanie, życząc wszystkim strażakom szczęśliwych powrotów do swojej jednostki. Wspólne świętowanie to również prezenty. Ochotnicy otrzymali od sponsorów dziesięć par specjalnego obuwia oraz  trzy komplety ubrań koszarowych oraz koszulki dla strażaków.

 

 

Życzenia złożył również burmistrz Pionek Robert Kowalczyk. Burmistrz życzył strażakom ochotnikom wszystkiego dobrego a przy okazji poinformował, że już wkrótce uda się wyremontować pomieszczenia strażnicy znajdującej się przy ulicy Zwycięstwa.

 

- Prawda jest taka, żeby nie wy, to tak naprawdę mobilność i praktyczna działalność Państwowej Straży Pożarnej byłaby dużo mniejsza, dlatego bardzo wam dziękuję. Nawet dzisiaj, przy okazji tych uroczystości mieliśmy okazję przekonać się, że jednak nasza zarówno państwowa i ochotnicza straż pożarna jest sprawa, bo również dzisiaj w jednej pobliskiej miejscowości był pożar. – mówił burmistrz Kowalczyk. – Mam nadzieję, że dzisiejszą uroczystością rozpoczynamy nowy etap OSP Pionki, ponieważ nieoficjalnie wiemy, że dostaniemy trochę pieniędzy na tą naszą pionkowską siedzibę. Ja postaram się w mojej osobie i rada miasta dołożyła się do inwestycji, która tutaj powstanie. Mam nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się w zupełnie innym miejscu, zupełnie inaczej zrobionym, tak by ta siedziba OSP przyciągała do siebie  nowych, młodych druhów, żeby chcieli tutaj przychodzić, chcieli tutaj wstępować, zakładać mundury, bo są nam naprawdę bardzo potrzebni. Dziękuję wam za dotychczasową służbę i życze wszystkiego dobrego.  
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
Wasze komentarze
Młodych druhów coś za mało w tej OSP ,chyba powyjeżdżali z Pionek za chlebem ! Szkoda !
21-05-2019, 05:36:31
+ 7
- 27
odpowiedz
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WYRÓŻNIONE FIRMY
WSZYSTKIE +
Agencja Reklamowa Arpass
Zajmujemy się projektowaniem materiałów graficznych dla firm oraz klient&...
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook