Dzisiaj jest niedziela, 21 kwietnia 2019 r., 111 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Fabryka Domów Bogucin

Życie na Madagaskarze. CAL zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Na Szlaku”
Dodał: MaG, 17-10-2018 13:10, odsłon: 990
fot.GT/CAL
fot.GT/CAL

Serdecznie zapraszamy 26 października o godz. 12.00 do Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach na spotkanie z Grażyną Trautsolt.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Pani Grażyna od 2001 roku podróżuje solo i bez biur podróży. Sama wybiera kierunek swoich egzotycznych wycieczek. Jest żądna wrażeń, poznawania ludzi i innego świata. Sama jest księgową i pilotem swoich wypraw. Atutem samotnych podróży jest to, że miejscowi przyjmują ją z niezwykłą otwartością, zapraszają do siebie i nie boją się kontaktów, bo chcą poznać egzotyczną, stateczną (?) cudzoziemkę. Podróże uczą ją pokory i szeroko pojętej tolerancji.

 


Dotychczas odwiedziła m. in. : Syrię, Jordanię, Birmę, Iran, Papuę Nową Gwineę, Indonezję, Meksyk, Wyspy Zielonego Przylądka, Etiopię, Kenię, Namibię, Kamerun, Rwandę     i Ugandę, Oman, Kubę, Indie, Nową Zelandię, Skandynawię. Autorka książek: "Podróże moja pasja", "Moje światowe życie".

- Zapraszam na czwartą co do wielkości czerwoną wyspę. Nazwa oznacza „ląd na krańcu świata”. Raj dla turystów: miejsce życia wielu nigdzie niespotykanych gatunków roślin (baobaby!) i zwierząt (lemury, kameleony)… Madagaskar jest bardzo zróżnicowany pod względem rzeźby terenu i klimatu: lasy tropikalne, pustynia, sawanna czy płaskowyż. - zaprasza na spotkanie  Grażyna Trautsolt.  
Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook