Dzisiaj jest niedziela, 27 maja 2018 r., 147 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY
Fabryka Domów Bogucin
Zobaczcie, co grają w Kinie za Rogiem CAL
Dodał: JaW, 21-04-2017 16:04, odsłon: 12359

Włoski komediodramat "Wielkie piękno" i komedia przygodowa "Piknik z niedźwiedziami" - to dwie niedzielne propozycje Kina za Rogiem w Centrum Aktywności Lokalnej. Bilety w cenie 8 zł. Zapraszamy!

REPERTUAR W DNIU 23 KWIETNIA - NIEDZIELA

W cyklu "Kino za Rogiem CAL ponownie" o godzinie 15:00 będzie można obejrzeć amerykańską komedię przygodową "Piknik z niedźwiedziami". Robert Redford i Nick Nolte, jako dwaj koledzy, którzy spotykają się po latach i razem postanawiają przemierzyć 3,5 tysiąca kilometrów górskim szlakiem.

 

Natomiast o godzinie 17:00 komediodramat "Wielkie piękno" w reżyserii Paolo Sorrentino. Przez wielu krytyków film uznawany jest za jedno z największych arcydzieł w kinie ostatnich lat. Coś dla koneserów i prawdziwych kinomaniaków. Fantastyczne zdjęcia współczesnego Rzymu, świetne aktorstwo i czytelne aluzje do twórczości Federico Felliniego. Film otrzymał nominację do prestiżowej nagrody Oscara. To się musi oglądać.

 

Rezerwacji można dokonywać pod adresem kinozarogiem@cal.pionki.pl lub telefonicznie: 48-377-70-51. W przypadku większej liczby osób jest możliwość organizacji projekcji w dodatkowym terminie.

 

Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook