Dzisiaj jest piątek, 19 kwietnia 2019 r., 109 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO

ZIMOWA AKCJA DLA PSÓW
Dodał: MW, 24-10-2009 11:26, odsłon: 920

Pionkowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami (w trakcie rejestracji w KRS) apeluje do mieszkańców Pionek oraz okolic o pomoc dla bezdomnych psów z przytuliska, które znajduje się na terenie byłego Pronitu.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Dobra wola

 

Jak wiecie zbliża się zima, nie wszystkie psy są u nas, ze względu na brak miejsc, tym samym większość znajduję się nadal na ulicach naszego miasta i gminy. Prosimy o nie przechodzenie obojętnie obok tych pokrzywdzonych zwierząt. Pomóżmy im przetrwać nie tylko zimę, ale ich życie tak, aby dramat swej niedoli, jak najmniej odczuwały. Prosimy o wyniesienie czegoś do zjedzenia, do picia, nie przeganianie w miarę możliwości z zacisznych zaułków, dających schronienie przed zimnem.

 

Wolontariat

 

Mam na imię Ania. Wraz z moją koleżanką Agą jesteśmy wolontariuszkami. Pomagamy osobom pracującym w przytulisku, jak i członkom Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Uwielbiam zwierzęta, szczególnie psy. Gdy tylko usłyszałam, że istnieje możliwość pomocy, zgłosiłam się. Zachęcam do pomocy, warto! Satysfakcja z tego jest ogromna, a największą nagrodą jest móc patrzeć na te ucieszone mordki.

 

Adopcja

 

Chcesz mieć przyjaciela, który Cię nie zawiedzie? - przygarnij psiaka. Same chęci nie wystarczą, trzeba być osobą cierpliwą, opiekuńczą, wyrozumiałą i z dobrym sercem. Pies nie jest tylko po to by go trzymać na podwórku, przywiązanego na łańcuchu, bo tu nie o to w tym chodzi. Jeżeli się zdecydujesz, zastanów się dobrze, aby po raz kolejny nie trafił do nas ponownie. Bądź świadomym i odpowiedzialnym właścicielem!

 

Niezbędna jest pomoc w postaci:


- pożywienia (sucha karma, makaron, ryż, puszki mięsne dla psów);

- starych koców bądź gotowych, niepotrzebnych leżanek, zniszczonych ubrań, którymi można ocieplić posiadane budy;

- desek bądź gotowych bud (dodatkowe, którymi obecne dysponujemy są w opłakanym stanie, a przepełnienie wymaga zwiększenia ilości posiadanych schronień dla psów);

- smyczy, obróżek (może ktoś ma niepotrzebne);

- starych garnków na wodę i karmę (w dobrym stanie). Przyjmiemy wszystko, co może być przydatne dla psa.

 

Kontakt

 

Zainteresowani pomocą w jakiejkolwiek formie proszeni są o kontakt z Moniką Glińską pod numerem telefonu 0 -601-83-96-93.

 

Z góry serdecznie dziękujemy w imieniu psów.   
Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook