Dzisiaj jest czwartek, 26 kwietnia 2018 r., 116 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY | FORUM
Zebranie strażaków ochotników w Jedlni
Dodał: JaW, 01-02-2017 11:38, odsłon: 13042
Fot. Grażyna Rojek
Fot. Grażyna Rojek

Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Jedlni podsumowali 2016 rok. W sobotę 28 stycznia w jednostce miejscowej OSP odbyło się zebranie sprawozdawcze. Zarząd otrzymał jednogłośne absolutorium. Jednym z ważniejszych tematów, które poruszano podczas rozmów była potrzeba zakupu dla jednostki nowego samochodu pożarniczego.

Wśród gości zaproszonych na spotkanie obecni byli wójt gminy Pionki Mirosław Ziółek, przewodniczący Rady Gminy Tomasz Wróbel, komendant miejski Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu Paweł Frysztak, dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 4 w Pionkach Grzegorz Wikaliński. Swoich przedstawicieli miały też władze OSP. W zebraniu uczestniczyli Paweł Tuzinek – prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Radomiu, Tomasz Kęska – prezes Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego Związku OSP RP w Pionkach i komendant Andrzej Kapusta.

 

Zebranie otworzył prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Jedlni, druh Tomasz Wróbel. Wszyscy zgodnie dziękowali ochotnikom z Jedlni za dobrą współpracę i zaangażowanie miejscowych druhów w działaniach na rzecz straży pożarnej i lokalnej społeczności. Zwrócono uwagę, że jednostka OSP Jedlnia będąc w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym (KSRG) stanowi ważne wsparcie dla Państwowej Straży Pożarnej w działaniach ratowniczych i gaśniczych.

 

Ważnym tematem poruszanym na zebraniu sprawozdawczym była sprawa zakupu dla jednostki nowego samochodu pożarniczego. Wszyscy jednym głosem mówili, że istnieje konieczność na doposażenie jednostki w nowy wóz, co z pewnością będzie miało wpływ na poprawę bezpieczeństwa przeciwpożarowego.

 

Na zakończenie zebrania przewodniczący Komisji Rewizyjnej wystąpił z wnioskiem o udzielenie absolutorium zarządowi OSP Jedlnia za okres sprawozdawczy. W głosowaniu wszyscy druhowie opowiedzieli się za udzieleniem absolutorium zarządowi i przyjęli plan działalności oraz plan finansowy na rok 2017.

 

FOTORELACJA Z ZEBRANIA AUTORSTWA GRAŻYNY ROJEK TUTAJ

 

Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook