Dzisiaj jest piątek, 15 lutego 2019 r., 46 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Zaproszenie na wyjątkowy koncert walentynkowy w CAL
Dodał: MaG, 17-01-2018 09:32, odsłon: 1352

Koncertowała w wielu krajach Europy, Azji, a także w ośrodkach polonijnych USA, Kanady i Australii. Wylansowała szereg przebojów, m.in. „Jeszcze się tam żagiel bieli”, „Odkryjemy miłość nieznaną”, „Być kobietą”, „To nie sztuka wybudować nowy dom”. CAL zaprasza na walentynkowy koncert Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Wielokrotnie nagradzana na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu,  zdobywczyni nagrody głównej  Ministra Kultury i Sztuki i nagrody specjalnej przewodniczącego Komitetu Organizacyjnego KFPP Opole ’89 za indywidualność artystyczną, artystka otrzymała również Złoty Mikrofon, przyznawany przez Zarząd Polskiego Radia. Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz wystąpią 9 lutego (piątek) 2018 roku o godzinie 18:00  W centrum Aktywności Lokalnej. Koncert zorganizowany został z okazji Walentynek. Bilety można nabyć w kasie CAL Pionki w godzinach 10:00 – 17:30.
Koszt biletu 90 zł.


 

Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
Wasze komentarze
VIP
Bilety po 90 PLN. W Pionkach.
Nie pchać się, nie pchać !! Dla wszystkich starczy !
Ale zaraz zaraz. Co ja się tu znów podśmiewam ?!

Przecież dziś w Polskim Radiu na własne uszy słyszałem, że średnie wynagrodzenie brutto nad Wisłą to teraz 4973 PLN ! Więc co to jest puścić prawie 2 stówy za dwa bilety ? Jak splunąć.

Dodane obrazki:
17-01-2018, 19:57:18
+ 39
- 8
odpowiedz
VIP
Może na Dzień Babci lub Dziadka ? To artystka tego pokolenia . Niestety , w większości klepiącego biedę na emeryturze. Walentynki , to święto młodości / są wyjątki , ale te potwierdzają regułę /. Za 90 zł ,można np. w Warszawie ,kupić tańsze bilety do dobrego teatru .Jaka to głowa wymyśla w CAL takie imprezy ? Ogłoszono , a że nikt nie przyszedł . No cóż , przecież dzieje się , dzieje !Premia należy się !
Dodane obrazki:
18-01-2018, 07:41:55
+ 40
- 11
odpowiedz

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook