Dzisiaj jest sobota, 20 października 2018 r., 293 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY
Fabryka Domów Bogucin
Zamiecie, odśnieży i skosi trawę. Powstającą spółka komunalna zyskała nowy sprzęt
Dodał: MaG, 12-02-2018 08:33, odsłon: 2430

Citymaster to w pełni profesjonalne i wielofunkcyjne urządzenie, które kilka dni temu zostało dostarczone do Miejskiego Zakładu Usług Komunalnych. Urządzenie zostało zakupione w ramach leasingu operacyjnego za kwotę ponad 550 tys. złotych.

Zaletą nowego urządzenia pod nazwą Hako Citymaster 1600 jest jego wielofunkcyjność. Po odpowiednim przygotowaniu będzie mogło pełnić rolę kosiarki, odśnieżarki czy zamiatarki. Na ulicach Pionkach będzie pracowała już za kilka dni. Urządzenie będzie częścią nowego wyposażenia powstającej z przekształcenia MZUK w spółkę praw handlowego.


W listopadzie ubiegłego roku pionkowski samorząd ogłosił przetarg na zakup i dostawę fabrycznie nowej zamiatarki chodnikowej wraz z osprzętem. Radni wyrazili zgodę na leasing operacyjny z opcją wykupu, który pokryje koszty zakupu maszyny.  Całkowity koszt zakupu wyniesie 555.877,34 zł. Wybór urządzenia firmy Hako cechuje niskie zużycie paliwa, emisja spalin oraz wysoka wydajność.

Citymaster 1600 prócz standardowego wyposażenia w pług, kosiarkę oraz zamiatarkę wyposażony został również w monitory ciekłokrystaliczne, klimatyzację oraz zestaw audio.

Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook