Dzisiaj jest wtorek, 19 czerwca 2018 r., 170 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY
Fabryka Domów Bogucin
Zaglądamy do repertuaru KzR, a tam...historia szpiegowska, komedia i bajka
Dodał: JaW, 31-03-2017 09:22, odsłon: 14159

W niedzielę w Kinie za Rogiem CAL będzie można obejrzeć trzy filmy. Do południa dla najmłodszych animacja "Robinson Crusoe". O godzinie 15.00 i 17.00 seanse zarezerwowane dla starszych widzów. Tym razem komedia Woody Allena "Śmietanka towarzyska" oraz dramat szpiegowski "Labirynt kłamstw".

2 kwietnia o godz. 11:00 i 13:00 zapraszamy najmłodszych na spotkanie z najbardziej znanym rozbitkiem świata w bajce "Robinson Crusoe". Tym razem człowiek i zwierzęcy mieszkańcy wyspy będą musieli połączyć siły i stawić czoła zbliżającemu się niebezpieczeństwu wyspy.

 

Popołudnie z Kinem za Rogiem CAL zarezerwowane jest dla starszych widzów. Już o godzinie 15:00 spotkanie z reżyserem wszech czasów Woody Allenem i jego najnowszym filmem: "Śmietanka towarzyska". Fantastyczny Jessie Eisenberg i piękna Kristen Stewart w miłosnej historii z Hollywood lat dwudziestych.

 

O godz. 17:00 zapraszamy na "Labirytn kłamstw" historię inspirowaną faktami, w której w 1958 roku młody i ambitny prokurator, próbuje rozdrapać zasklepione czyny niemieckich nazistów. Społeczeństwo niemieckie nie ma ochoty już więcej słuchać o splamionej krwią przeszłości, a bezpośredni winowajcy, chcą w spokoju dożyć sędziwego wieku. Sam przeciw wszystkim próbuje wymierzyć sprawiedliwość.

 

REPERTUAR NA NIEDZIELĘ (2.04)

Robinson Crusoe – godz. 11.00 i 13.00, bilety 3 zł.

Śmietanka towarzyska – godz. 15.00, bilety 8 zł.

Labirynt kłamstw – godz. 17.00, bilety 8 zł.

 

W cenę biletu filmów dla starszych widzów wliczony jest słodki poczęstunek, herbata i kawa. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc organizatorzy proszą o rezerwacje pod adresem: kinozarogiem@cal.pionki.pl lub telefonicznie: (48) 377-70-51. W przypadku większej liczby osób jest możliwość organizacji projekcji w dodatkowym terminie.

 

Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook