Dzisiaj jest środa, 26 kwietnia 2017 r., 116 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY | FORUM
Zaglądamy do repertuaru KzR, a tam...historia szpiegowska, komedia i bajka
Dodał: JaW, 31-03-2017 09:22, odsłon: 13862

W niedzielę w Kinie za Rogiem CAL będzie można obejrzeć trzy filmy. Do południa dla najmłodszych animacja "Robinson Crusoe". O godzinie 15.00 i 17.00 seanse zarezerwowane dla starszych widzów. Tym razem komedia Woody Allena "Śmietanka towarzyska" oraz dramat szpiegowski "Labirynt kłamstw".

2 kwietnia o godz. 11:00 i 13:00 zapraszamy najmłodszych na spotkanie z najbardziej znanym rozbitkiem świata w bajce "Robinson Crusoe". Tym razem człowiek i zwierzęcy mieszkańcy wyspy będą musieli połączyć siły i stawić czoła zbliżającemu się niebezpieczeństwu wyspy.

 

Popołudnie z Kinem za Rogiem CAL zarezerwowane jest dla starszych widzów. Już o godzinie 15:00 spotkanie z reżyserem wszech czasów Woody Allenem i jego najnowszym filmem: "Śmietanka towarzyska". Fantastyczny Jessie Eisenberg i piękna Kristen Stewart w miłosnej historii z Hollywood lat dwudziestych.

 

O godz. 17:00 zapraszamy na "Labirytn kłamstw" historię inspirowaną faktami, w której w 1958 roku młody i ambitny prokurator, próbuje rozdrapać zasklepione czyny niemieckich nazistów. Społeczeństwo niemieckie nie ma ochoty już więcej słuchać o splamionej krwią przeszłości, a bezpośredni winowajcy, chcą w spokoju dożyć sędziwego wieku. Sam przeciw wszystkim próbuje wymierzyć sprawiedliwość.

 

REPERTUAR NA NIEDZIELĘ (2.04)

Robinson Crusoe – godz. 11.00 i 13.00, bilety 3 zł.

Śmietanka towarzyska – godz. 15.00, bilety 8 zł.

Labirynt kłamstw – godz. 17.00, bilety 8 zł.

 

W cenę biletu filmów dla starszych widzów wliczony jest słodki poczęstunek, herbata i kawa. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc organizatorzy proszą o rezerwacje pod adresem: kinozarogiem@cal.pionki.pl lub telefonicznie: (48) 377-70-51. W przypadku większej liczby osób jest możliwość organizacji projekcji w dodatkowym terminie.

 

Mazda MX-5 RF
Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:WYDARZENIA-IMPREZY
ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WC NOWE NA DZIAŁKĘ
WC NOWE NA DZIAŁKĘ
WC nowe na działkę, budowę, sosnowe solidnie wykonane, pokryte papą, możliwy transport,   Cena 400 zł
SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ NA PŁACHTACH
SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ NA PŁACHTACH
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 2100m2 Płachty k/Pionek   Cena 30 zł m2, możliwość negocjacji   Działka uzbrojona   tel. kont. 792...
SPRZEDAM MIESZKANIE NA ALEJACH LIPOWYCH
SPRZEDAM MIESZKANIE NA ALEJACH LIPOWYCH
Sprzedam mieszkanie na Alejach Lipowych 11/24 o powierzchni 55,8 metra kwadratowego, 1 piętro, 2 pokoje z kuchnią, łazienka i WC osobno, centralne ogrzewanie, m...
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook