Dzisiaj jest poniedziałek, 22 lipca 2019 r., 203 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Alior Bank
Z ostatniej chwili! Gala MMA Thunderstrike Fight League już 25 maja w Pionkach!
Dodał: MaG, 04-04-2019 14:29, odsłon: 2320
Jakub Ozga powalczy w Pionkach! ©Fot. Medley-art.pl / Thunderstrike Fight League
Jakub Ozga powalczy w Pionkach! ©Fot. Medley-art.pl / Thunderstrike Fight League
Thunderstrike Fight League, 17 edycja odbędzie się w maju w Pionkach. Taką informację w czwartek zdradzili właściciele federacji MMA.
ZŁOTUCHA DARIUSZ
Region radomski jest coraz ważniejszym punktem na polskiej mapie MMA. Już dwukrotnie w Radomiu odbywały się gale TFL. Ostatnia 9 marca cieszyła się wielkim zainteresowaniem zarówno ze strony kibiców, jak i mediów. Impreza była bardzo udana i organizatorzy zapowiedzieli, że wrócą jeszcze do Radomia.Nikt jednak nie spodziewał się, że wrócą do naszego regionu tak szybko.
 
Już 25 maja w Pionkach odbędzie się 17 edycja gali, a będzie miała ona nazwę - „Czas Prawdy”. Na razie niewiele wiadomo na temat samej imprezy, bo organizatorzy dopinają wszelkie sprawy, a przede wszystkim kartę walk.
 
- Mogę zdradzić, że bohaterem wieczoru będzie Jakub Ozga, zawodnik mocno związany zarówno z Pionkami, jak i Radomiem. Podczas ostatniej gali kibice stworzyli niesamowitą atmosferę, podczas jego walki. Myślę, że podobnie będzie w Pionkach. Mogę również zdradzić, że będzie w oktagonie 4-5 chłopaków z Radomia, ale na razie rozmawiamy i na szczegóły trzeba trochę poczekać - powiedział nam Jacek Sarna z federacji Thunderstrike Fight League.
 
W sumie ma się odbyć 10-12 pojedynków w formule mieszanych sztuk walk. Wiadomo również, że w jednym z pojedynków w akcji zobaczymy również kobiety. - W miarę możliwości bohaterów przedstawiać będziemy na naszym facebooku - dodaje Sarna.
 
 
źródło: EchoDnia
Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook