Dzisiaj jest sobota, 19 stycznia 2019 r., 19 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO

[FOTO] Wspólnie zażywają zimnych kąpieli. Pionkowskie morsy nad Stawem Górnym
Dodał: MaG, 19-12-2017 08:24, odsłon: 4335
Fot.Mariusz Grotkowski/Agencja©Arpass
Fot.Mariusz Grotkowski/Agencja©Arpass

Najmłodsza uczestniczka miała 10 lat. Do wody weszło ponad 20 osób. W niedzielę 17 grudnia grupa pionkowskich morsów zdecydowała się zażyć zimnej kąpieli nad Stawem Górnym w Pionkach. Gościem specjalnym był Krzysztof Kmieciak, który zagrał rolę komendanta powiatowego Policji w filmie Pitbull.

Grupa pionkowskich morsów istnieje od trzech lat i razem tworzą nieformalną grupę. Przedział wiekowy uczestników w chwili obecnej to 16-60 lat. W minioną niedzielę do grupy dołączyła 10 letnia uczestniczka i tym samym stała się najmłodszym morsem z Pionek. Najdłuższy stażem jest Daniel, który zażywa zimnych kąpieli już od 10 lat. Sezon zaczynają na początku listopada i kończą w Poniedziałek Wielkanocny.

 

Temperatura powietrza ok 3-4 stopni Celsjusza, temperatura wody ok. 4 stopni. W minioną niedzielę grupa ponad 20 fanów zimnych kąpieli zdecydowała się na wspólne morsowanie nad Stawem Górnym.  Tradycyjnie godzina spotkania ustalana była w ciągu tygodnia i tak dostosowana, by jak najwięcej osób mogło wspólnie wejść do wody. Obserwatorem niedzielnej zimnej kąpieli był Krzysztof Kmieciak aktor, który wcielił się w rolę komendanta powiatowego Policji w filmie Pitbull. Aktor nie zdecydował się na wspólne morsowanie.

 

Tym razem na wejście do zimnej wody zdecydowało się ponad 20 osób


Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook