Dzisiaj jest sobota, 30 maja 2020 r., 151 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Komora Normobaryczna  NORMOBARIA zielony
Wspólnie bawili się po raz ósmy. Piknik Rodzinny w Laskach
Dodał: MaG, 13-06-2019 11:09, odsłon: 2494
fot.UGP
fot.UGP

Pokazy chemiczne, karate, rozgrywki sportowe, atrakcje dla najmłodszych, grill oraz słodkości dla wszystkich. 8  czerwca w Laskach (Gmina Pionki) już po raz ósmy odbył się Piknik Rodzinny.

Tegoroczny piknik oficjalnie otworzyła dyrektor szkoły Agnieszka Kołatkowska, która w radosnej atmosferze powitała licznie zgromadzonych gości. Znalazły się tam władze gminne i samorządowe, przedstawiciele policji, straży pożarnej i harcerstwa, społeczność lokalna oraz rodzice i uczniowie naszej szkoły.

 

Tuż po przywitaniu gości na scenie jako pierwszy wystąpił na scenie szkolny zespół ludowy „Laskowianie” . Działa on od wielu lat  pod kierunkiem naszej nauczycielki muzyki - Krystyny Waszczyk. Zespół reprezentuje szkołę na wielu konkursach, uświetnia niemal wszystkie akademie i apele. Tego dnia zaśpiewał dla nas: „Tobie mamo”, „Lipkę”, „Jesteśmy jagódki”.

 

 

W następnej kolejności wystąpiły maluchy z oddziału zerowego. Zobaczyliśmy ich w skocznej piosence „Poleczka na lato”, a przygotowywała ich wychowawczyni- pani   Marta Kula. W świat teatru przeniosła nas inscenizacja bajki pt. „ Kot w butach”, którą wraz z klasą czwartą przygotowały panie Małgorzata Giermasińska i Anną Siek.

 

Klasy I-III wystąpiły w pouczającym przedstawieniu „Dzieci  w sieci/dzieci offline – odpowiedzialne i bezpieczne korzystanie z mediów cyfrowych, szczególnie smartfonów”. - Celem było zintegrowanie rodziców, dzieci i nauczycieli, wzmocnienie więzi uczuciowych w rodzinie, włączenie rodziców do aktywnego uczestnictwa i pokazanie, że „telefon może poczekać” – najważniejsze jest dziecko, mama, tata, przyjaciel. Było to podsumowanie ich półrocznej pracy w ramach programu profilaktycznego. Uczniów do występu przygotowały panie: Bożena Walczak, Marzenna Hrostek i Mariola Kowa.

 

 

Na zakończenie części artystycznej dziewczęta klasy piątej V pod kierunkiem pani Agnieszki Kowal i Beaty Zygmunt zaprezentowały  taniec ze wstążką do muzyki współczesnej.  Uczennice wirowały w tańcu niczym barwne motyle, natomiast  chłopcy zaprezentowali się... w balecie:), a ich występ rozbawił każdego widza. Wiele emocji i wzruszeń dostarczył koncert orkiestry dętej Boni Angeli z Jedlni Kościelnej.

 

Po krótkiej przerwie na zjedzenie przygotowanych smakołyków odbyły się pokazy chemiczne. Przygotował je Klub Młodego Odkrywcy „Sputnik” pod opieką swojej nauczycielki - pani Anny Kuśmirek. Grupa Tang Soo Doo z Pionek wraz z ich trenerem Dariuszem Sułkiem zaprezentowała widowiskowy pokaz karate. Na koniec odbyły się rozgrywki sportowe w siatkówkę rodzice kontra dzieci, prowadzone przez panią Beatę Molendę  i Jakuba Jaska. W tym roku zwycięzcami okazali się rodzice, którym serdecznie gratulujemy. 

 

 

Wiele emocji wśród dzieci wzbudziło losowanie nagród głównych w zabawie fantowej - dwóch rowerów i toreb ze słodyczami. Szczęśliwcami okazali się: Wiktoria Gut,  Aniela Basińska, Kamil Zawadzki, Zuzanna Jemioł, Wiktoria Wójcik, Julia Kamionka,

 

- Dziękujemy wszystkim, których pomoc przy organizacji pikniku była nieoceniona. Szczególne podziękowania kierujemy do Rodziców zaangażowanych bezpośrednio w przygotowania oraz całej Radzie Rodziców. Dzięki wspólnej pracy i wysiłkowi ze strony Nauczycieli, Rodziców i Uczniów mogliśmy bezpiecznie, atrakcyjnie przy pięknie udekorowanych stołach i scenie spędzić ten wyjątkowy rodzinny czas. – dziękują organizatorzy pikniku

 

 

 

 Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WYRÓŻNIONE FIRMY
WSZYSTKIE +
Agencja Reklamowa Arpass
Zajmujemy się projektowaniem materiałów graficznych dla firm oraz klient&...
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook