Dzisiaj jest wtorek, 25 czerwca 2019 r., 176 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Wiosenne zmagania naszych drużyn zaczną się 16 marca
Dodał: MaG, 03-01-2019 07:05, odsłon: 1110

Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej opublikował ramowy terminarz rundy wiosennej, zmagań piłkarskich na wszystkich szczeblach. Już wiadomo, że zarówno Proch Pionki, jak i Królewscy Jedlnia i Legion Suskowola, zainaugurują rewanżową rundę 16 marca. Futbolowy okręg podał też daty meczów barażowych, co może szczególnie interesować kibiców naszych drużyn.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Campeon.pl Liga Okręgowa ruszy 16 i 17 marca. Drużyny do rozegrania będą miały 15 kolejek. Tylko raz zespoły rywalizować będą w środy, ale będzie to 1 maja, gdy większość zawodników i kibiców ma dzień wolny od pracy. Ostatnia 30 kolejka zaplanowana została na sobotę 15 czerwca. Ponieważ jest to obligatoryjna seria spotkań, to wszystkie mecze zaczną się o godz. 17.

Na tym jednak sezon w lidze okręgowej się nie skończy. 22 czerwca odbędzie się pierwszy mecz barażowy wicemistrzów lig okręgowych o awans do czwartej ligi. Rewanż zaplanowano na środę 26 czerwca. Z kim zagra wicemistrz radomskiej „okręgówki” tego na razie nie wiadomo. Losowanie w Mazowieckim Związku Piłki Nożnej odbędzie się w połowie stycznia. Wtedy też Wydział Gier MZPN dokona losowania mazowieckiej I rundy Pucharu Polski.

Również rozgrywki klasy A rozpoczną się 16 marca, także zakończą się meczami barażowymi wimicestrzów w tym samym terminie. Tu jednak są różnice w niektórych kolejkach, bo grupa I liczy 14 zespołów, a grupa II 15 drużyn i grupa II swoje mecze grać będzie w święta wielkanocne 19 i 20 kwietnia i również w środę 1 maja.

Nice Sport 2 klasa B w obu grupach ma identyczne terminy. Rozgrywki na tym szczeblu zaczynają się 16 marca i zakończą 15-16 czerwca. Zespoły, które zajmą drugie miejsca w swoich grupach, zagrają ze sobą mecze barażowe 22 i 26 czerwca.

Radomski OZPN opublikował również ramowe terminarze w ligach młodzieżowych. Zespoły od U 11 do U 19 również rozpoczną sezon 16 marca. Z kolei najmłodsi zawodnicy w regionie od U 8 do U 10, pierwszą, wiosenną kolejkę zagrają 31 marca.

Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook