Dzisiaj jest poniedziałek, 24 lutego 2020 r., 55 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Fabryka Domów Bogucin
[WIDEO] AKTUALIZACJA. Wielki pożar na Pronicie. Jest ostrzeżenie-nie wychodź z domu!
Dodał: MaG, 18-01-2020 07:09, odsłon: 27536

Na terenie byłej firmy Bomax doszło do Pożaru odpadów tworzyw sztucznych. Mieszkańcy proszeni są o nieopuszczanie swoich mieszkań.

Mieszkańcy Pionek oraz okolicznych miejscowości i gmin, proszeni są o bezwzględne pozostanie w domach i nie otwieranie okien. Na terenie Pionek może występować duże zadymienie , które może doprowadzić do podrażnienie dróg oddechowych. Na miejscu jest kilkadziesiąt jednostek straży pożarnej. Więcej informacji wkrótce. 

 

 

KOMUNIKAT BURMISTRZASZANOWNI PAŃSTWO W DNIU 18.01.2020 OKOŁO GODZ. 3.00 NAD RANEM WYBUCH POŻAR NA TERENIE BYŁYCH ZAKŁADÓW PRONIT W MIEJSCU GDZIE SWOJĄ SIEDZIBĘ MA FIRMA BOMAX, KTÓRA OBECNIE JEST W STANIE UPADŁOŚCI.


PALĄ SIĘ ODPADY, KTÓRE FIRMA BOMAX POZOSTAWIŁA PO SWOJEJ DZIAŁALNOŚCI. SYTUACJA TO MOŻE STANOWĆ  ZAGOŻENIE NIE TYLKO DLA ŚRODOWISKA I PRZYLEGŁYCH FIRM TAKICH JAK MESKO, ALE I RÓWNIEŻ DLA ZDROWIA MIESZKAŃCÓW.


DLATEGO PROSZĘ PAŃSTWA O POZOSTANIE W DOMACH I NIE OTWIERANIE OKIEN. TRWA AKCJA GAŚNICZA W KTÓREJ UCZESTNICZY 35 JEDNOSTEK STRAŻY POŻARNEJ I ZASTĘPY OSP.


SPECJALISTYCZNA JEDNOSTKA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ BĘDZIE MONITOROWAŁA STAN JAKOŚCI POWIETRZA NA TERENIE MIASTA.


PROSIMY ZWRACAĆ UWAGĘ NA OGŁOSZENIA ZARÓWNO W MIEJSCACH  ZAMIESZKANIA I ŚRODKACH MASOWEGO PRZEKAZU.

                              

 (-) Burmistrz Miasta Pionki
                                    Robert Kowalczyk

 

 

   
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
Wasze komentarze
No i problem z głowy podpalić A ludzie niech się truja jak nie smrodem palonych smieci to opon gdzie jest policja ja się pytam bo coś czesto się na pronicie pali tu smieci oponki to kartony ciekawe co jeszcze splonie panowie z leśnej nie śpijcie po krzakach tylko patrolujcie w nocy teren pronitu
18-01-2020, 07:46:04
+ 100
- 15
odpowiedz
VIP
Burmistrz w Radomiu może spacerować . Czas na nowych ludzi w wydziale ochrony środowiska w Pionkach . To , co jest teraz , to żenada . Najlepiej ludzi młodych i pro EKO . Specjalista od bratków na tak ważnym stanowisku , to jawna kpina z wyborców. Błędem byla likwidacja straży miejskiej . Urzędników na " tekturowych " stanowiskach o 50% za dużo , a straży brakuje . Kto sprowadził trucicieli do Pionek ? Kto przypomni ?
Dodane obrazki:
18-01-2020, 08:51:13
+ 117
- 13
odpowiedz
VIP
Pionki i wybory mieszkańców , to porażka jakaś . Szpital zamkną , ludzi wytrują .
Dodane obrazki:
18-01-2020, 09:41:13
+ 110
- 13
odpowiedz
Należy podziękować strażakom za sprawnie przeprowadzoną akcję. Mieszkam w okolicy wjazdu na teren pronitu i strażacy mieli bardzo pod górę chociażby z ładowaniem wody. Już nie mówiąc o smrodzie i ilości związków lotnych, które mają teraz w płucach.

Ciekawi mnie gdzie teraz może nastąpić "przypadkowy pożar". Jest kilka spółek na terenie dawnych zakładów "Pronit", które chętnie uzyskałyby odszkodowanie z tytułu spalenia mienia.
18-01-2020, 12:50:29
+ 45
- 8
odpowiedz
Działkę właściciel kupił za grosze od syndyka Polplastu, Nie od miasta. 10 lat magazynowania odpadów i nie było siły, żeby w końcu to uprzątnął? Takimi mieli być silnymi i dobrymi negocjatorami. Czerwone budy dalej stoją na Placu Konstytucji, a też miały być uprzątnięte. W kurierze o pieskach, nam opowiadają, mydlą oczy imprezami, a drogi się nie buduje, trzeba budować, bo płacimy podatki. Kościuszki chce być taka jak nowa Zwycięstwa.
18-01-2020, 16:03:56
+ 21
- 56
odpowiedz
Dziewczyno dla mnie pieski są na pierwszym miejscu niż twoja ulica jak jak ci się nie podoba mieszkanie to weź i sie wyprowadza ja tak zrobiłam jak mi sie nie podobało na dębowej aaaaaaaaa podatki to nie tylko ty płacisz
18-01-2020, 20:49:48
+ 62
- 26
odpowiedz
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WYRÓŻNIONE FIRMY
WSZYSTKIE +
Agencja Reklamowa Arpass
Zajmujemy się projektowaniem materiałów graficznych dla firm oraz klient&...
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook