Dzisiaj jest sobota, 23 września 2017 r., 266 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY | FORUM
Kubki Dzień Chłopka - WszystkoBlisko
W "Zielonym rok" szkolny rozpoczęty
Dodał: MaG, 11-09-2017 11:58, odsłon: 8911
fot.ZS
fot.ZS

Dokładnie tydzień temu Zespół Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego w Pionkach zainaugurował nowy rok szkolny 2017/18. W poniedziałek 4 września dyrektor Agnieszka Stępień przywitała wszystkich uczniów i w sposób szczególny odniosła się do uczniów klas pierwszych.

Tegoroczną uroczystość inauguracji  uświetnili swoją obecnością Roman Kęska, przewodniczący Rady Rodziców, Adam Kacperczyk, wicedyrektor Zespołu Szkół w Pionkach oraz Marek Bugalski, przewodniczący Rady Szkoły. Pani dyrektor Stępień powitała młodzież, rodziców, nauczycieli i księży.

- W tym roku szkolnym naukę w Zielonym rozpocznie młodzież w pierwszej klasie technikum fotografii i multimediów z innowacją dziennikarską, w technikum informatycznym z innowacją pedagogiczną – pożarnictwo oraz w klasie - eksploatacja portów i terminali - poinformowała zebranych dyrektor szkoły.

- Nowością jest klasa technikum fotografii i multimediów z innowacją dziennikarską. Chcemy wykształcić wszechstronnych specjalistów, którzy podołają wyzwaniom teraźniejszości. Technikum fotografii i multimediów wzbogacone o edukację dziennikarską przyczyni się do przygotowania wykwalifikowanych młodych ludzi, którzy będą mogli kontynuować naukę na wyższych etapach edukacyjnych, zarówno w dziedzinie fotografii, jak i nauk humanistycznych. Jestem przekonana, że w kolejnych latach nie zabraknie wśród absolwentów gimnazjów zwolenników tego kierunku – stwierdziła dyrektor „Zielonego”.

Dyrektor Stepień przedstawiła również grupę nowych nauczycieli, którzy podejmą pracę w Zespole Szkół w Pionkach. W dalszej części przemówienia odniosła się do jakże ważnego w dziejach narodu polskiego wydarzenia - 78. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Podkreśliła, że należy pamiętać o czynach naszych przodków.
Wszystkim uczniom życzyła wiary w siebie i swoje możliwości, a nauczycielom - sukcesów zawodowych. Podkreśliła także dużą rolę Starostwa Powiatowego w Radomiu, które czynnie wspomaga działalność szkoły.

- Rok szkolny 2017/2018 uważam za rozpoczęty, a uczniów i nauczycieli zapraszam na pierwsze lekcje wychowawcze – zakończyła uroczystość inauguracji nowego roku szkolnego p. dyrektor Agnieszka Stępień.   

Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:WYDARZENIA-IMPREZY
ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
SERDECZNIE ZAPRASZAM NA KOLEJNY SEZON ZUMBY!!!
SERDECZNIE ZAPRASZAM NA KOLEJNY SEZON ZUMBY!!!
SERDECZNIE ZAPRASZAM NA KOLEJNY SEZON ZUMBY!!! ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ WE WTORKI I PIĄTKI W LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM O GODZ.18.START 05.09.(WTOREK). JEŚLI C...
SPRZEDAM MIESZKANIE NA ALEJACH LIPOWYCH
SPRZEDAM MIESZKANIE NA ALEJACH LIPOWYCH
Sprzedam mieszkanie na Alejach Lipowych 11/24 o powierzchni 55,8 metra kwadratowego, 1 piętro, 2 pokoje z kuchnią, łazienka i WC osobno, centralne ogrzewanie, m...
KOLOROWE PUDEŁKO ZATRUDNI NAUCZYCIELA
KOLOROWE PUDEŁKO ZATRUDNI NAUCZYCIELA
Przedszkole Kolorowe Pudełko w Pionkach PILNIE poszukuje nauczyciela do pracy z dzieckiem niepełnosprawnym.   Wymagania: - wykształcenie pedagogika spec...
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook