Dzisiaj jest sobota, 20 października 2018 r., 293 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY
Fabryka Domów Bogucin
W poniedziałek przekazanie insygniów władzy i uroczystości obwołania św. Barbary patronką miasta
Dodał: MaG, 29-11-2017 09:08, odsłon: 3592

Z okazji zbliżającej się 10. rocznicy sztandaru miasta i obwołania św. Barbary patronką miasta Pionki przygotowanych zostało szereg imprez i wydarzeń. Lokalne obchody rozpoczną się od spektaklu o życiu św. Barbary, który zostanie zaprezentowany na Ogródku Jordanowskim.

W poniedziałek 4 grudnia burmistrz Miasta Pionki oraz ksiądz dziekan Stanisław Bujnowski, proboszcz parafii św. Barbary zapraszają na uroczystości 10. rocznicy sztandaru miasta i obwołania św. Barbary patronką miasta. Obchody rocznicowe rozpocznie spektakl o życiu św. Barbary, który zostanie zaprezentowany na Ogródku Jordanowskim o godz. 10.30.

 

Na godz. 11. 00 zaplanowany został przemarsz ze sztandarem miasta ulicami Pionek do kościoła św. Barbary. O godzinie 11.30 odbędzie się uroczysta msza święta pod przewodnictwem kanclerza Kurii Diecezji Radomskiej ks. prał. Edwarda Poniewierskiego. Punktualnie o godz. 15.30 w Centrum Aktywności Lokalnej rozpocznie się uroczyste przekazanie przez fundatorów mieszkańcom Pionek na ręce burmistrza oznak władz samorządowych.

 

O godz. 17.00 w kościele św. Barbary przy świecach odbędzie się msza w intencji Miasta Pionki pod przewodnictwem J.E. ks. biskupa radomskiego Henryka Tomasika. Po mszy odbędzie się koncert Szkoły Muzycznej I stopnia w Kozienicach.

    

Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook