Dzisiaj jest wtorek, 02 czerwca 2020 r., 154 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Fabryka Domów Bogucin
[WIDEO] W Pionkach będziemy grać i pomagać. Koncert charytatywny dla trojaczek Molenda z Pionek.
Dodał: KamZap, 06-12-2017 15:03, odsłon: 9008

Maja, Marysia i Michalina z Pionek to trzy radosne dziewczynki pełne energii i chęci do życia. Niestety borykają się one z wieloma problemami zdrowotnymi, które wymagają nieustannej opieki lekarski i ciągłych rehabilitacji. Żeby mogły dalej się rozwijać, dorastać i cieszyć się życiem potrzebują naszej pomocy. Okazją do okazania naszego wsparcia dla nich będą dwa wydarzenia w piątek i niedzielę w Pionkach.

Maja, Marysia i Michalina urodziły się w 27 tygodniu ciąży jako skrajne wcześniaki. Wszystkie trzy dziewczynki miały wylew do mózgu, czego skutkiem jest porażenie lewostronne umiarkowane u Marysi i Michaliny. Marysia obecnie ma za sobą już 28 operacji układu zastawkowego. Porażenie mózgowe jest chorobą, która rośnie wraz z dzieckiem. Więcej o dziewczynkach dowiedzą się Państwo z filmu.

Serdecznie zapraszamy do przyjścia w piątek i niedzielę do Miejskiego Ośrodka Kultury w Pionkach na koncert charytatywny(i nie tylko) gdzie zbierane będą fundusze na leczenie trojaczek.

W piątek 8 grudnia w Miejskim Ośrodku Kultury odbędą się otwarte zajęcia taneczne. Na godzinę 17 Anna Pytka zaprasza wszystkich zainteresowanych do wspólnej nauki zumby, a godzinę później Paulina Drózd i Jacek Czubak poznawać nas będą z tańcem tabata.

Z kolei w niedzielę 10 grudnia od godz. 16 w pionkowskim MOKu zorganizowany zostanie koncert charytatywny, w czasie którego czeka na nas cała moc atrakcji.
W programie znajdują się m.in.: występ dzieci z Przedszkola nr 1 w Pionkach, do którego uczęszczają trojaczki oraz występy zespołu Akordeonowe Smyki i akordeonisty Bartka Kołsuta ze Szkoły Muzycznej w Radomiu. Na zakończenie zagrają grupy: „Power Blues40+” i "D.I.X.I. aka Charakterny Zbój". Ponadto na miejscu znajdziemy kącik kawiarniany i. watę cukrową oraz weźmiemy udział w loterii fantowej i licytacji.

Z pewnością godne uwagi będzie też stoisko Izy Molendy – właścicielki salonu fryzjerskiego w Kozienicach. Na stoisku tym będzie można się uczesać i wymodelować swoje włosy, a także wykonać badania trychologiczne, dzięki którym ocenimy kondycję skóry naszej głowy i mieszków włosowych, wykryjemy ewentualne problemy i dobierzemy odpowiednią kurację.

W piątek i niedzielę w czasie obu tych wydarzeń zbierane będą środki do puszek Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”, które następnie zostaną przekazane na konto dziewczynek. Uzyskane środki będą przeznaczone na turnus rehabilitacyjny dla sióstr.

 

 

 

Każdy kto nie może przybyć na koncert możne wesprzeć dziewczynki robiąc przelew na ich indywidualne konto fundacji.

 

Fundacja Zdążyć z Pomocą ul. Łomiańska 5 Warszawa w tytule 18557 Michalina Molenda bądź 18558 Maria Anna Molenda
alior Bank 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

   
Skontaktuj się z autorem tekstu: KamZap
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WYRÓŻNIONE FIRMY
WSZYSTKIE +
Agencja Reklamowa Arpass
Zajmujemy się projektowaniem materiałów graficznych dla firm oraz klient&...
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook