Dzisiaj jest sobota, 25 maja 2019 r., 145 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Fabryka Domów Bogucin
[WIDEO] W niedzielę charytatywny koncert i licytacja dla trojaczków
Dodał: MaG, 03-12-2018 14:06, odsłon: 1279
fot.Mariusz Grotkowski
fot.Mariusz Grotkowski

Rękawice bokserskie Tomasza Adamka, płyta CD Szymona Wydry i Carpe Diem z autografami, koszulka z autografem Piotra Fronczewskiego. To kilka z rzeczy jakie będzie można wylicytować podczas niedzielnego koncertu charytatywnego, który odbędzie się 9 grudnia w Miejskim Ośrodku Kultury.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Marysia, Maja i Michalina urodziły się w 27 tygodniu ciąży, są skrajnymi wcześniakami. Wszystkie trzy miały wylew do mózgu, czego skutkiem jest porażenie lewostronne umiarkowane u Marysi i Michaliny. Marysia obecnie przeszła już 30 operacji układu zastawkowego. Z tego też powodu potrzebują stałej opieki lekarskiej, rehabilitacji opieka psychologa, pedagoga,logopedy, okulisty innych lekarzy różnych specjalizacji.

 

Do wylicytywania będą m.in. rękawice bokserskie Tomasza AdamkaBy pomóc dziewczynkom w niedzielę 9 grudnia odbędzie się koncert charytatywny w pionkowskim Domu Kultury połączony z licytacją. Wśród nich znalazły się rękawice bokserskie podpisane przez Tomasza Adamka, płyta CD Szymona Wydry i Carpe Diem z autografami, koszulka z autografem Piotra Fronczewskiego, koszulka z autografem Marcina Bosaka, rękodzieło artystyczne, strój pilota, produkty z Nadleśnictwa Kozienice,  kalendarz 2019 Summer Vibes, herbata dla dwojga od Zespołu Pieśni i Tańca Mazowsze, płyty CD Zespołu Pieśni i Tańca Mazowsze, krasnale świąteczne oraz wiele innych rzeczy. Start koncertu godz. 16.00

 

Wideo Archiwum 2017
   
Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook