Dzisiaj jest niedziela, 25 sierpnia 2019 r., 237 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
WAKEPARK  Pionki
"W naszym mieście są możliwe zmiany na lepsze". Kandydat dziękuje za głosy i zachęca do udziału w drugiej turze wyborów
Dodał: MaG, 26-10-2018 17:08, odsłon: 4415

Krzysztof Banaszek, były już kandydat na burmistrza Pionek dziękuje za oddane głosy i wskazuje na kogo odda ważny głos w drugiej turze wyborów. - Państwa udział w tych wyborach jest potwierdzeniem poczucia, że w naszym Mieście możliwe są zmiany na lepsze - mówi były kandydat

ZŁOTUCHA DARIUSZ

771 głosów uzyskał Krzysztof Banaszek w pierwszej turze wyborów samorządowych jakie odbyły się w niedzielę 21 października. Taka liczba głosów nie dawała cienia szansy na wygraną, mimo to jako były już kandydat na burmistrza z uniesioną głową dziękuje wszystkim mieszkańcom za obywatelską dojrzałość .

- Szanowni Mieszkańcy miasta Pionki. Serdecznie dziękuję za poparcie udzielone mi 21 października w wyborach na Burmistrza Pionek. Składam gorące podziękowania wszystkim, którzy oddali na mnie głos oraz pomagali mi i wspierali podczas kampanii wyborczej. Dziękuję również tym z Państwa, którzy oddali głos na moich kontrkandydatów, a którzy poprzez swój udział w wyborach dali dowód obywatelskiej dojrzałości. – mówi Krzysztof Banaszek

Nasza redakcja zapytała byłego kandydata czy weźmie udział i jednocześnie zdradzi na kogo odda swój głos w drugiej turze wyborów. W pierwszej kolejności otrzymaliśmy odpowiedź, że startował jako niezależny kandydat z listy PSL i tylko w swoim imieniu udzieli odpowiedzi.

- Wyrażona przez mieszkańców wola zmian i nadzieja na lepsze jutro zobowiązuje nas wszystkich do uczestnictwa 4 listopada II turze wyborów. Każdy z nas zgodnie z własnym sumieniem i poczuciem obowiązku odda swój cenny głoś na jednego z kandydatów. Chciałbym przytoczyć słowa, które padły już w tej kampanii „ Chcę udowodnić, że mieszkaniec to nie przedmiot, którym się zarządza, a podmiot, który współdecyduje o tym, co się w jego mieście dzieje”. To słowa, które są mi niezmiernie bliskie dlatego moim zdaniem najlepszym kandydatem na burmistrza Pionek jest Pan Robert Kowalczyk. - dodaje Banaszek


Od redakcji / Krzysztof Banaszek w rozmowie z redakcją Pionki24 zastrzegł, że zaprezentowana wypowiedź jak również wyrażone poparcie dla kandydatury Roberta Kowalczyka w drugiej turze wyborów jest prezentacją jego wyłącznie prywatnych i niezależnych poglądów niemających nic wspólnego ze stanowiskiem Polskiego Stronnictwa Ludowego, z którego listy kandydował.  Jednocześnie podkreślił, że wyrażone poparcie nie wpływa na dalsze plany kandydata w życiu prywatnym i nie wiąże się z objęciem jakiegokolwiek stanowiska w strukturach samorządu po wygranych wyborach przez wskazanego kandydata. 

 

 

Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
Wasze komentarze
I bardzo dobrze że Pan Krzysztof wypowiedział się w swoim imieniu praktycznie odcinając się od tego ugrupowania z jakiego listy startował. W sumie, to nie było mu to potrzebne bo ...... Nie ma co roazijać bo wiadomo co to ugrupowanie w Pionkach prezentuje. W końcu to przez cztery lata wspierali poczynania tego pana z ratusza który wreszcie otrzymał czerwoną kartkę od mieszkańcow.
26-10-2018, 17:48:43
+ 43
- 90
odpowiedz
VIP
Tusk1980 - znów spóźniasz się ze swoim wpisem !

Dlaczego nie ma tu jeszcze twoich podziękowań i peanów na cześć Pana Krzysztofa za udzielenie poparcia twojemu kandydatowi ?!


Należy mu się, zwłaszcza od ciebie !


27-10-2018, 09:54:23
+ 38
- 26
odpowiedz

Zapewne nie może pisać na klawiaturze bo cały czas trzyma mocno zaciśnięte kciuki. Jak by nie było, wielce prawdopodobne że ważą się losy jego przyszłej posadki...
29-10-2018, 07:58:42
+ 45
- 4
odpowiedz

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WYRÓŻNIONE FIRMY
WSZYSTKIE +
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook