Dzisiaj jest piątek, 20 lipca 2018 r., 201 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY
Fabryka Domów Bogucin
W czwartek w CKA kapitalny koncert. Kliknij i wygraj zaproszenie
Dodał: MarBas, 06-03-2017 11:29, odsłon: 14211
Kwartet Obsession. Fot. fanpage grupy
Kwartet Obsession. Fot. fanpage grupy

Już w czwartek 9 marca, w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach wystąpi Kwartet Obsession. Wraz z Kozienickim Domem Kultury przygotowaliśmy dla naszych Czytelników podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Występy Kwartetu Obsession to połączenie muzyki w najlepszym wydaniu z kabaretem oraz niepowtarzalnym wdziękiem samych artystek. Grupę tworzą cztery absolwentki Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie: Kamila Szalińska-Bałwas, Agnieszka Kłosiewicz, Aleksandra Świdzińska, Małgorzata Krzyżanowicz.

 

W Kozienicach zaprezentują program pt. "Klasyka inaczej". Koncert odbędzie się w czwartek 9 marca, o godz. 18:00, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego.

 

JAK WYGRAĆ ZAPROSZENIE?

 

Wraz z Kozienickim Domem Kultury przygotowaliśmy dla Czytelników portalu Pionki24.pl JEDNO PODWÓJNE ZAPROSZENIE na ten koncert.

 

Wystarczy wysłać do nas maila na adres redakcja@pionki24.pl, w tytule wpisując "KWARTET CKA", a w treści swoje imię, nazwisko i odpowiedź na pytanie konkursowe "Kwartet to zespół składający się z czterech instrumentalistów. Jak zatem nazywa się grupa składająca się z pięciu muzyków?". Na odpowiedzi czekamy do poniedziałku 6 marca, do godz. 21:00. Zwycięzca otrzyma odpowiedź zwrotną.

 

Są jeszcze bilety

 

Bilety w cenie 38 zł do nabycia w kasach Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).  UWAGA: Kobiety oglądają taniej! - bilety w cenie 28 zł.

 

Szczegółowe informacje w Punkcie Informacji Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach, pod nr tel. 48 611 07 50, e-mail pit@dkkozienice.pl.

 

Skontaktuj się z autorem tekstu: MarBas
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook