Dzisiaj jest piątek, 24 maja 2019 r., 144 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Fabryka Domów Bogucin
Uwaga zagrożenie pożarowe ! Mieszkańcy są winni !
Dodał: MW, 27-04-2009 10:05, odsłon: 928

Minione dni były bardzo pracowite dla strażaków z Pionek .

Najgroźniejszy pożar wybuch w niedziele w godzinach popołudniowych w okolicach cmentarza spłonęło ok. 1 hektara lasu. Pożar ten nie wybuchł przypadkowo, prawdopodobną przyczyna pożaru było celowe działanie człowieka.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

W dniu dzisiejszym sytuacja nadal wygląda groźnie od rana przyjmowane są zgłoszenia o pożarach suchych traw i pożarach na terenach leśnych. Ok. godziny 16.00 strażacy otrzymali zgaszenie o pożarze lasu w okolicy wsi Karpówka. Do pożaru zostały zadysponowane zastępy z JRG PSP Nr 4 w Pionkach oraz zastępy OSP z terenu miasta i gminy Pionki. Działania są znacznie utrudnione przez bardzo zły dojazd do miejsca pożaru samochodów pożarniczych oraz bardzo silny wiatr.

 

Dodatkowo sytuacja została skomplikowana ze względu na zgłoszenie pożaru w bloku Nr 9 przy ulicy Aleje Lipowe gdzie zostały podpalone śmieci w pomieszczeniach piwnicznych i kanałach wentylacyjnych. I w tej sytuacji bezmyślności i lekceważenie zasad bezpieczeństwa stworzyło zagrożenie dla mieszkańców bloku przy ul. Aleje Lipowe 9.

 

Strażacy zwrócili uwagę na panujący w tym bloku niesamowity bałagan w pomieszczeniach piwnicznych , bardzo duże nagromadzenie w pomieszczeniach śmieci ,starych mebli, szmat i tworzyw sztucznych co dodatkowo potęguje zagrożenie.  
Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook