Dzisiaj jest czwartek, 25 maja 2017 r., 145 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY | FORUM
KCRiS2
Urząd Miasta bez sekretarza. Jak długo będzie wakat?
Dodał: JaW, 20-04-2017 10:17, odsłon: 11966

Z dotychczasową sekretarz Moniką Gębską z końcem kwietnia została rozwiązana umowa o pracę. - Potwierdzam, że umowa została rozwiązana za porozumieniem stron. Pani Monika otrzymała podziękowanie za swoją dotychczasową pracę i została oficjalnie pożegnana – mówi burmistrz Romuald Zawodnik.

Monika Gębska funkcję sekretarza Urzędu Miasta Pionki objęła w marcu 2015 roku. Została wybrana w drodze konkursu. Od kilku miesięcy Gębska przebywała na zwolnieniu chorobowym, a wśród urzędników huczało od plotek. Nieoficjalnie mówiło się o niezgodności charakterów i niemożliwości znalezienia wspólnego języka między burmistrzem Zawodnikiem a sekretarz.

 

Sprawa jest delikatna i trudno dociec rzeczywistych przyczyn rozstania. Pytany przez nas o to burmistrz Romuald Zawodnik, odpowiada: - Z tego co wiem Pani Monika znalazła inną pracę, bliżej swojego miejsca zamieszkania, zgodną z jej doświadczeniem zawodowym i predyspozycjami.

 

- Podziękowaliśmy sobie z burmistrzem i rozstaliśmy się w zgodzie. Otrzymałam lepszą propozycję pracy, bliżej domu i z niej skorzystałam. Proszę nie doszukiwać się żadnych podtekstów – powiedziała nam dzisiaj w rozmowie telefonicznej Monika Gębska.

 

Zgodnie z nowelizacją ustawy o pracownikach samorządowych, która obowiązuje od września 2013 roku, miasto powinno ogłosić konkurs na nowego sekretarza w ciągu trzech miesięcy od zwolnienia stanowiska. Obsadzenie stanowiska sekretarza jest w każdym urzędzie obligatoryjne.

 

Mazda 6
Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
Wasze komentarze
Nowicjusz
Ogłoszenie. Dam pracę. Wymagania :bezgraniczna uległość i brak własnego zdania. Koligacje rodzinne mile widziane. Zarobki od 7000 w zależności od "odpowiedniej" postawy.
20-04-2017, 15:33:37
+ 23
- 6
odpowiedz
Ze słów burmistrza wynika, że Pani sekretarz pełniła swoją funkcję bez doświadczenia i predyspozycji zawodowych.
20-04-2017, 15:50:37
+ 24
0
odpowiedz

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:WYDARZENIA-IMPREZY
ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
SPRZEDAM MIESZKANIE NA ALEJACH LIPOWYCH
SPRZEDAM MIESZKANIE NA ALEJACH LIPOWYCH
Sprzedam mieszkanie na Alejach Lipowych 11/24 o powierzchni 55,8 metra kwadratowego, 1 piętro, 2 pokoje z kuchnią, łazienka i WC osobno, centralne ogrzewanie, m...
SUPER OKAZJA! DOM DO SPRZEDANIA!
SUPER OKAZJA! DOM DO SPRZEDANIA!
Dom położony jest na bardzo atrakcyjnej dzielnicy domków jednorodzinnych. Tuż za płotem rozciąga się Puszcza Kozienicka. Do centrum miasta jest ok.2 km, ...
SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ NA PŁACHTACH
SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ NA PŁACHTACH
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 2100m2 Płachty k/Pionek Cena 30 zł m2, możliwość negocjacji Działka uzbrojona tel. kont. 792-943-062tel. kont. +353 868...
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook