Dzisiaj jest niedziela, 24 lutego 2019 r., 55 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Fabryka Domów Bogucin
(Wideo) Uroczyste zakończenie roku szkolnego w PSP 2
Dodał: KamZap, 04-07-2018 08:00, odsłon: 1474
Fot. PSP 2 w Pionkach
Fot. PSP 2 w Pionkach

22 czerwca tak jak w całej Polsce również w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 im. Bolesława Prusa w Pionkach odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Tradycyjnie nie zabrakło nagród dla najlepszych i najaktywniejszych uczniów, kwiatów i podziękowań dla nauczycieli, a także występów artystycznych. Tego dnia miało również miejsce pożegnanie długoletniej pracownicy szkoły Grażyny Pachockiej, która odeszła na emeryturę.

ZŁOTUCHA DARIUSZ
Tegoroczne zakończenie roku szkolnego w PSP nr 2 w Pionkach tak jak w innych szkołach w Polsce odbyło się 22 czerwca. Po wprowadzeniu pocztu sztandarowego i odśpiewaniu hymnu państwowego głos zabrała dyrektor placówki Magdalena Deszczka. - Gratuluję wam wszystkich postępów, sukcesów i osiągnięć w tym roku szkolnym. Zarówno dużych i małych, bo wiem, że nawet małymi krokami dojdziemy do celu. Teraz natomiast życzę uczniom i nauczycielom udanego wypoczynku, na który zasłużyli – mówiła dyrektor szkoły.

Po odśpiewaniu hymnu państwowego dyrektor złożyła podziękowania odchodzącej na emeryturę po 37 latach pracy w szkole Grażynie Pachockiej. Do podziękowań włączyli się uczniowie, nauczyciele oraz rodzice. Renata Gałczyńska przygotowała z tej okazji specjalny wiersz. 

Później mogliśmy obejrzeć część artystyczną przygotowaną przez uczniów klas piątej i drugiej oraz oddziału przedszkolnego.
 
Następnie przyszła kolej na tradycyjne wręczenie nagród uczniom za dobre wyniki w nauce, udział w szkolnych konkursach, frekwencję, wysoki poziom czytelnictwa oraz aktywną pracę w Samorządzie Uczniowskim.  
 
Na koniec rodzice wręczyli podziękowania dla nauczycieli za pracę w mijającym roku szkolnym.

Poniżej można obejrzeć wideo z zakończenia roku szkolnego w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Pionkach.
 


  
Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: KamZap
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook