Dzisiaj jest sobota, 23 czerwca 2018 r., 174 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY
Szykują offroadowe zmagania 4x4 . Zapisy już wkrótce
Dodał: MaG, 07-07-2017 08:00, odsłon: 18864
fot. Offroad Piaseczno
fot. Offroad Piaseczno

Już 26 sierpnia pasjonatów motoryzacji czeka bardzo ciekawa impreza. Do Magnuszewa zawita bowiem Inter Cars 4X4 - Lajtowy Puchar Samochodów Turystycznych, czyli rajd samochodów terenowych. Szykują się wielkie emocje, dobra zabawa i... spora dawka błota.

- Impreza jest stworzona przez pasjonatów dla pasjonatów - ludzi, którzy biorą czynny udział w rajdach i wyprawach, jak również dla osób, które chcą swoją przygodę rozpocząć. Chcemy stworzyć taką imprezę, w jakiej sami chcielibyśmy uczestniczyć - mówią organizatorzy z grupy Offroad Piaseczno.

 

Impreza odbywać się będzie w czterech klasach: Turystyk, Walka, Proto i Quad, co oczywiście ma na celu by trasa była dostosowana do możliwości aut oraz kierowców, tak by dla nikogo nie była za łatwa ani za trudna. Opisy poszczególnych klas, jak również regulamin imprezy można znaleźć TUTAJ.

 

- Celem wydarzenia jest nie tylko chęć męczenia się w przeprawach terenowych, ale również integracja rodzinna oraz zwiedzenie i poznanie pięknych terenów województwa mazowieckiego. W naszej imprezie bardzo mile widziane są całe rodziny z dziećmi, dla których na trasie przygotowane są zadania i konkurencje, a odcinki przejazdowe między próbami dobierane są krajoznawczo - opowiadają organizatorzy.

 

Trasa wynosi minimum 80km, przebiega drogami udostępnionymi dla ruchu kołowego, w których skład wchodzą drogi utwardzone oraz nieutwardzone, powiatowe, gminne oraz wynajęte na czas imprezy drogi prywatne.

 

Wpisowe dla załogi (kierowca + pilot) wynosi 350 zł, a dla quadów 250 zł. Listy startowe zostaną otworzone na miesiąc przed startem imprezy. Szczegółowe informacje TUTAJ.

 


Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook