Dzisiaj jest poniedziałek, 21 maja 2018 r., 141 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY | FORUM
Szlachetna Paczka szuka wolontariuszy w Pionkach. Dołącz już dziś i pomagaj innym
Dodał: MaG, 06-09-2017 08:21, odsłon: 15987
fot.archiwum
fot.archiwum

''Masz Czas i chcesz pomagać? Zostań wolontariuszem Szlachetnej Paczki. Dołącz już dziś i pomagaj innym - zachęcają organizatorzy akcji. W Pionkach obecnie trwają poszukiwania aktywnych osób, które zechcą pomóc. Potrzeba około dziesięciu osób. Rekrutacja potrwa do końca września. 

Szlachetna Paczka to ogólnopolski projekt pomocy bezpośredniej, w którym darczyńcy przygotowują dedykowaną pomoc wybranym przez siebie rodzinom. Do jego przeprowadzenia potrzeba niemal 13,5 tys. wolontariuszy w całym kraju. W Pionkach na razie ich brakuje.


- W SZLACHETNEJ PACZCE SuperW, czyli wolontariusz, dociera do rodzin, które znalazły się w trudnej sytuacji. Poprzez spotkania z rodziną określa, jaki rodzaj pomocy będzie dla nich mądrą pomocą, dającą impuls do zmiany. Następnie łączą potrzebujących z darczyńcami.Aż 79% SuperW Paczki uważa, że udział w programie to najważniejsze wydarzenie w ich życiu – mówią organizatorzy akcji


Na wolontariuszy czekać będzie szereg zadań, m.in. przeprowadzenie wywiadów w rodzinach, które otrzymają pomoc. SuperW pomogą znaleźć rodziny, wypełnią specjalne ankiety, będą współpracować z darczyńcami i wezmą udział w Weekendzie Cudów, czyli wielkim finale paczki.


Paczka pomogła mieszkańcom Pionek

W Pionkach Szlachetna Paczka pomaga od 2014 roku. W trzy lata wsparcie otrzymało blisko 80 rodzin. Czy w tym roku uda się kontynuować to super przedsięwzięcie, to zależy od tego, czy znajdzie się osoba, która zostanie liderem drużyny SuperW.


Paczka to dobrze zorganizowany, skuteczny wolontariat. W SZLACHETNEJ PACZCE spotkasz osoby o podobnych wartościach, które chcą mieć wpływ na otoczenie. Wspólnie zaangażujecie się, przeżyjecie wzruszające spotkania z potrzebującymi i sprawicie, że ich świat będzie piękniejszy.

 

Jak dołączyć do projektu?
Zdobądź cenione na rynku pracy umiejętności i miej wpływ na naszą lokalną społeczność. Wejdź na www.superw.pl i dołącz do naszej drużyny! Kandydaci mogą się zgłaszać do końca września. Nie warto zwlekać – kolejność zgłoszeń ma znaczenie.


Rejestracja odbywa się za pośrednictwem strony www.szlachetnapaczka.pl. Pomoc i dodatkowe informacje można uzyskać u lidera regionu, Klaudia Sałbut, pisząc na adres mailowy klaudia.salbut@onet.pl

Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook