0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY
Fabryka Domów Bogucin
Szczepan i Jakub zwycięzcami niedzielnych rozgrywek. Trwa Grand Prix Pionek w piłce plażowej 2018
Dodał: MaG, 13-08-2018 12:51, odsłon: 1568

Tym razem bezkonkurencyjni okazali się Szczepan Gębczyk i Jakub Dąbrowski, którzy to wygrali wszystkie mecze. W niedzielę 12 sierpnia na terenie Stawu Górnego w Pionkach odbył się drugi turniej z Grand Prix Pionek w piłce plażowej 2018.

W niedzielnych rozgrywkach najlepszymi zawodnikami okazali się okazali się Szczepan Gębczyk i Jakub Dąbrowski. Obaj panowie nie dali szans przeciwnikom i zasłużenie zdobyli pierwsze miejsce. Drugie miejsce zajęli Jakub Grabowski i Kuba Cymbała, trzecie zaś miejsce przypadło w udziale parze Paweł Szrek i Miłosz Gregorczyk.

Po dwóch turniejach Grand Prix Pionek klasyfikacja punktowa przedstawia się następująco: