Dzisiaj jest niedziela, 24 marca 2019 r., 83 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Alior Bank marzec
Świąteczna atmosfera w starostwie
Dodał: MaG, 16-03-2018 14:48, odsłon: 1354
fot. Starostwo Powiatowe w Radom
fot. Starostwo Powiatowe w Radom

Mimo, że do świąt jeszcze dwa tygodnie, to w starostwie zapanowała świąteczna atmosfera. Wszystko za sprawą kiermaszu wielkanocnego, podczas którego można było nabyć przepiękne ozdoby, a przy okazji wesprzeć uzdolnionych plastycznie podopiecznych WTZ-ów.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Pionkach, w Młodocinie Większym, w Jedlance Starej oraz Środowiskowego Domu Samopomocy w Jedlance prześcigali się w pomysłach oraz technikach wykonania ozdób. Można było nabyć przepiękne,  ręcznie wykonane palmy, koszyczki, pisanki, zajączki, stroiki czy karty wielkanocne powstałe nowoczesnymi technikami, m.in. z origami 3D, qulingu, decoupage, gipsu czy masy solnej.  

- Rękodzieła cieszyły się dużym zainteresowaniem i znalazły nabywców zarówno wśród urzędników, jak i interesantów urzędu - informuje Iwona Ługowska z Wydziału Promocji i Rozwoju Powiatu


Dzięki zajęciom, podczas których utalentowani uczestnicy wykonują ozdoby świąteczne, mogą rozwijać swoje talenty i przygotowywać się do samodzielnego funkcjonowania w środowisku społecznym oraz zawodowym. 
Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook