Dzisiaj jest sobota, 21 lipca 2018 r., 202 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY
Fabryka Domów Bogucin
Staw Górny ma nowe atrakcje. Naładujesz telefon i poćwiczysz na siłowni
Dodał: JaW, 10-08-2017 14:09, odsłon: 18736
Fot. Katarzyna Jaworska
Fot. Katarzyna Jaworska

Dostęp do internetu przez Wi-Fi, możliwość naładowania telefonu komórkowego i laptopa, ale też skorzystania z orbitreka czy innych urządzeń siłowni zewnętrznej. To kolejne atrakcje, które podczas tego sezonu wakacyjnego pojawiły się w ośrodku wypoczynkowym nad Stawem Górnym przy ulicy Polnej.

Od kilku dni można skorzystać z zielonej ładowarki. Green charger jest to napędzane energią słoneczną urządzenie wyposażone w Wi-Fi, dzięki któremu można w każdej chwili naładować laptopa czy telefon komórkowy.

 

Natomiast już od piątku czynna będzie siłownia zewnętrzna, która składa się z sześciu urządzeń. Orbitrek i inne urządzenia przeznaczone do ćwiczeń na powietrzu zostały zamontowane po prawej stronie tuż przy wejściu.

 

Równocześnie trwa budowa boisk do piłki nożnej i siatkówki plażowej. Powstają one w miejscu po dawnych kortach tenisowych. Do tej pory ten teren był nieużytkowany.

 

 

Green charger to urządzenie, dzięki któremu nie tylko można bezpłatnie korzystać z internetu, ale też naładować telefon czy laptopa.

 

Najpóźniej, żeby nie zakłócać sezonu wypoczynkowego, ruszą prace przy budowie plaży. Będzie ona poszerzona, ogrodzona murkiem i wyposażona w natryski.

 

Dodatkowo ma zostać zbudowana droga dojazdowa wraz z placem manewrowym z kostki brukowej od ulicy Polnej do slipu, czyli miejsca wodowania jachtów.

 

Modernizacja infrastruktury nad Stawem Górnym jest możliwa dzięki unijnej dotacji. Pionkowski samorząd dostał ponad 290 tysięcy złotych dofinansowania poprzez wniosek złożony do LGD. Wakacyjne inwestycje na terenie ośrodka na ulicy Polnej mają kosztować w sumie blisko 580 tys. zł.

 

Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
Wasze komentarze
Nowicjusz
Ciekawy jestem jak długo . Już kabel u ładowarki wyrwany,a blat na którym ładuje się telefony służy jako bar do wypitki.
11-08-2017, 20:27:26
+ 17
- 44
odpowiedz
na hamów z Pionek lub okolic nie ma rady:)
27-08-2017, 18:32:12
+ 2
- 3
odpowiedz
Nie ma co narzekać, pozmieniało się na lepsze nad pionkowskim stawem. Tylko niech ludzie poszanują.
29-08-2017, 08:28:03
0
- 24
odpowiedz

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook