0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY

Środowa katastrofa Prochu
Dodał: MaG, 16-08-2018 10:17, odsłon: 1259

Piłkarze Prochu Pionki po dramatycznym pojedynku przegrali w środę na własnym boisku z Centrum Radom 0:2. Do tego kończył mecz w dziewiątkę. Nasz zespół po dwóch kolejkach pozostaje bez punktu.

Proch Pionki - Centrum Radom 0:2 (0:1)
Bramki: Zakrzewski 44, Blank 79

Proch: Kolecki - Pachlerski, Jaroszek (71 Sobieraj), Kowalkowski, Kapusta - Nowocień (46 Kozicki), Kisiel, Wnuk (63 Kołodziej), Joel (46 Denkiewicz) - M.Szczepański, Barzyński (65 Pryciak)

W weekend zawiodła skuteczność z Pilicą Nowe Miasto, a teraz w pojedynku z Centrum było po prostu słabo i bez pomysłu. Brakowało determinacji, drużyna nie potrafiła sforsować defensywy przeciwnika. Pogubił się też w kilku sytuacjach arbiter.

Co ciekawe goście zmarnowali dwa rzuty karne w 39 i 59 minucie. Obie jedenastki obronił Maciej Kolecki i chyba jest to jedyny gracz, który zasłużył na wyróżnienie. Proch kończył spotkanie w osłabieniu. Najpierw drugą żółtą kartkę zobaczył Mateusz Szczepański w 70 minucie, a w 87 minucie  również drugą żółtą zobaczył Robert Kowalkowski.Na domiar złego kontuzji doznał Daniel Barzyński i raczej nie zagra w najbliższym meczu.

Po dwóch kolejkach Proch jest bez punktu. To zaskakująca sytuacja, ale nie jest to jeszcze powód do paniki, bo nie z takich tarapatów ten klub wychodził.

W niedzielę o godz. 15 pionkowski zespół zagra z Zawiszą w Siennie. Najwyższy czas na zdobywanie punktów!