Dzisiaj jest piątek, 19 kwietnia 2019 r., 109 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Fabryka Domów Bogucin

Sprawdź co ciekawego CAL szykuje w wakacje!
Dodał: KamZap, 05-07-2018 10:47, odsłon: 1889
Fot. Pionki24
Fot. Pionki24

Wycieczka na stadion narodowy dla całej rodziny, spotkania z filmem animowanym dla dzieci, a także zajęcia z językiem i kulturą hiszpańską. Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach zaprasza do aktywnego spędzenia wakacji. Poniżej prezentujemy kilka propozycji.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Rodzinne Podróże

 

Uczestnicy wycieczki zwiedzą Stadion Narodowy, który jest nie tylko domem piłkarskiej reprezentacji Polski, ale także jednym z najbardziej ekskluzywnych miejsc świata, w których na żywo można uczestniczyć w wielkich sportowych i rozrywkowych wydarzeniach. PGE Narodowy nie tylko nie będzie miał dla zwiedzających już żadnych tajemnic – ale teraz będą oni mogli poczuć się jak VIP-owie zajmując miejsca najważniejszych ludzi w Polsce w eleganckich lożach. Trasa „Poczuj się jak VIP” obejmuje przestrzenie odwiedzane na trasie „Piłkarskie emocje” i najbardziej ekskluzywne miejsca przeznaczone dla najważniejszych gości PGE Narodowego, komentatorów, a także kibiców. Dodatkowo w programie wycieczki do Warszawy znajduje się zwiedzanie Starówki.

Wycieczka odbędzie się 3 sierpnia o godz. 8 z pod CAL-u. Koszt wyjazdu do 50zł od osoby. Bilety do nabycia w kasie CAL. Liczba miejsc ograniczona.

 Spotkania z filmem animowanym

 

Od 16 do 20 lipca w Centrum Aktywności Lokalnej zorganizowane zostaną spotkania z filmem animowanym dla dzieci w wieku 7-12 lat. Podczas zajęć dzieci będą oglądać filmy zrealizowane w różnych technikach animacyjnych, ale również same poznają proces powstawania filmów dla najmłodszych.


Zapisy na zajęcia poprzez nabycie biletu w cenie 5 zł na wszystkie spotkania, który będzie do kupienia w kasie CAL do 13 lipca. Ilość miejsc ograniczona.

 


 

Poczuj hiszpański klimat

 

Ponadto CAL zaprasza na spotkania z językiem i kulturą hiszpańską dla dzieci w wieku 7 – 12 lat. Zajęcia odbywać się będą od 23 do 27 lipca w godzinach 10.00 – 12.00. Koszt spotkań to 5 złotych, dla jednego uczestnika na tydzień. Bilety wstępu dostępne w kasie CAL Pionki. Liczba miejsc ograniczona.

 
 
Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: KamZap
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook