Dzisiaj jest piątek, 15 lutego 2019 r., 46 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Spotkanie autorskie z dziennikarzem śledczym Wojciechem Sumlińskim. W niedzielę zapraszamy do CAL
Dodał: MaG, 16-01-2018 16:04, odsłon: 1722

Już w najbliższą niedzielę 21 stycznia w Centrum Aktywności Lokalnej odbędzie się spotkanie z Wojciechem Sumlińskim znanym dziennikarzem śledczym. Wstęp wolny! Organizatorami spotkania jest Zakon Rycerzy Kolumba.

 

Wojciech Sumliński jest dziennikarzem, który współpracował m.in. z redakcjami "Gazety Polskiej", "Wprost" oraz "Życia". To absolwent psychologii na Akademii Teologii Katolickiej w Warszawie. Jest autorem licznych reportaży oraz programów dokumentalnych dla Telewizji Polskiej. Wydaje również książki poświęcone m.in. tajnej historii SB.

 

Podczas niedzielnego spotkania opowie o niebezpiecznych związkach Sławomira Petelickiego, państwowej mafii oraz przedstawi niezwykłą historię księdza Stanisława Małkowskiego, który marzył o pokoju, ale stał się symbolem walk. W trakcie spotkania będzie możliwości nabycia cegiełki, której dochód przeznczony zostanie na rehabilitację 15-letniego Wiktora chorego na porażenie mózgowe.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Wojciech Sumliński to dziennikarz śledczy i publicysta, który w swojej pracy zawodowej zajmował się największymi aferami w Polsce. W tygodniku "Wprost" ujawnił akta świadka koronnego Jarosława Sokołowskiego pseudonim "Masa" oraz kontaktów lobbysty Marka Dochnala z parą prezydencką, Jolantą i Aleksandrem Kwaśniewskim. Wielokrotnie publikował materiały, w których pisał o powiązaniach polityków, służb specjalnych i przestępczości zorganizowanej. Szerokim echem odbiła się jego publikacja "Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego". W swojej najnowszej książce "Niebezpieczne związki Andrzeja Leppera" przedstawia historię byłego wicepremiera, kim był i jak zginął.

Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
Wasze komentarze
VIP
Hue hue , a o aferze SKOK Wołomin w którą zamieszani są ponoć posłowie i politycy PISu to nasz Szanowny Gość nam opowie czy przemilczy temat ??
Dodane obrazki:
16-01-2018, 17:16:24
+ 35
- 31
odpowiedz
Ale się Ciebie żarty trzymają.Gazeta Polskai Skoki
16-01-2018, 18:05:56
+ 50
- 72
odpowiedz
Żenujące że ktoś tego pisowskiego propagandystę słucha. Ktoś kto pisze książkę o prezydencie kraju kopiując całe akapity z powieści kryminalnej powinien zniknąć z przestrzeni publicznej https://www.wykop.pl/link/2949893/sumlinski-piszac-o-komorowskim -przepisywal-kryminaly/

trzeba być nieźle wypranym żeby wierzyć w te jego wynurzenia, niezły "ałtorytet"...
21-01-2018, 21:55:07
+ 35
- 4
odpowiedz

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook