Dzisiaj jest sobota, 24 sierpnia 2019 r., 236 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
WAKEPARK  Pionki
Skwer przy Alejach Lipowych nabiera ostatecznego wyglądu
Dodał: MaG, 10-05-2019 09:31, odsłon: 3710
fot.Mariusz Sulima/MG/UMP
fot.Mariusz Sulima/MG/UMP

Kończy się ostatni etap prac na Skwerze przy ul. Aleje Lipowe w Pionkach. W parku wyznaczone są już ścieżki i trasy do spacerowania. W jego obrębie znajdują się także obiekty małej architektury takie jak kosze na śmieci, ławki, latarnie, altany oraz stoły do gry w szachy.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Kolejny etap prac przy ulicy Aleje Lipowe dobiega końca.  Według umowy  do 20 czerwca 2019 roku Wykonawca ma zakończyć prace budowlane dotyczące małej architektury.

 

- W najbliższym czasie na terenie Skweru powstanie plac zabaw dla dzieci i siłownia plenerowa. Dopełnienie stanowić będzie nasadzenie różnego rodzaju roślinności oraz założenie trawników. Posadzone zostaną drzewa liściaste i iglaste, krzewy, żywopłoty, byliny, pnącza oraz rośliny kwietnikowe. Wykonawca na wykonanie prac dotyczących nasadzeń ma czas do 11.06.2019 roku. – informuje Urząd Miasta Pionki

 

Skwer powoli nabiera charakteru miejsca przyjaznego do wypoczynku i relaksu w otoczeniu zieleni.  Zrewitalizowany park stanie się idealnym miejscem do spacerów i rodzinnego spędzania czasu, a różnorodność wybudowanej infrastruktury będzie służyć mieszkańcom w każdym wieku.

 

A jak podoba się mieszkańcom tej dzielnicy (ale nie tylko) zmodernizowany wygląd tej części miasta? Czekamy na wasze opinie i komentarze.

 

 

 

 

 

 

   
Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
Wasze komentarze
No i w końcu tam się trochę zmieniło, na Alejach. Kiedyś, to tam było to tak zaniedbane, szczególnie w tym parku, że leżały śmieci, zbierali sie miejscowi pijacy i całe dnie tam stali z piwem.
Ostatnio, jak przejeżdzałem przez Aleje Lipowe rowerem, to aż miło dla oka, że tak ładnie to wyremontowali. Ta ulica się również trochę zmieniła za sprawą pomalowanych i ocieplonych bloków, które są teraz ładne.

Kiedyś to tam było szaro.


Bardzo dobrze, że są takie inwestycje, z korzyścią dla mieszkanców.

12-05-2019, 15:02:07
+ 6
- 21
odpowiedz
Warto by zwrócić uwagę na sprzęt dopiero co nowy w parku,widać że do końca nie są dokręcone śrubki i już wypadają,żeby nie rozpadł się zanim zacznie działaćAA
13-05-2019, 12:28:19
+ 9
0
odpowiedz
Nowicjusz
Tylko co z hotelami na Alejach? Przypudrowano starą pannę młodą, ale braki w uzębieniu nadal widoczne. Czy mieszkańcy hoteli i radni z tego okręgu są nadal zdeterminowani, aby poprawic warunki mieszkaniowe, tak jak w czasie kampanii wyborczej? Ktos coś tam obiecał kilka miesięcy temu, warto moze, aby osoby odpowiedzialne za te budynki skorzystały z toalet tam funkcjonujących i opowiedziały o swoich wrażeniach.
14-05-2019, 16:58:49
+ 2
0
odpowiedz

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WYRÓŻNIONE FIRMY
WSZYSTKIE +
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook