Dzisiaj jest poniedziałek, 11 grudnia 2017 r., 345 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY | FORUM
Sesja pod znakiem absolutorium. Będzie też o taryfie za wodę i ścieki
Dodał: JaW, 14-06-2017 12:27, odsłon: 11549
Fot. Jakub Wojtaszewski
Fot. Jakub Wojtaszewski

Czy burmistrz Romuald Zawodnik dobrze zarządzał miejską kasą w 2016 roku? Na ten temat wypowiedzą się pionkowscy radni podczas najbliższej 45. sesji Rady Miasta Pionki. Sesja absolutoryjna odbędzie się w przyszły wtorek (20.06) o godzinie 14:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta. W Pionki24 tradycyjnie przeprowadzimy relację tekstową na żywo prosto z sali obrad.

45. sesja Rady Miasta będzie stała pod znakiem zatwierdzenia wykonania budżetu za 2016 rok i udzielenia absolutorium burmistrzowi Romualdowi Zawodnikowi. Absolutorium to jeden z najistotniejszych ustawowych środków kontroli RM nad działalnością burmistrza. Przed głosowaniem radni zapoznają się z opinią Regionalnej Izby Obrachunkowej oraz Komisji Rewizyjnej.

 

TARYFA ZA WODĘ I ŚCIEKI BEZ ZMIAN...DO 30 WRZEŚNIA

W porządku obrad najbliższej sesji znajduje się w sumie dziewięć uchwał. Jedna z nich dotyczy taryfy za wodę i odprowadzanie ścieków.

 

Przedsiębiorstwo Wodno Kanalizacyjno Ciepłownicze wnioskuje o utrzymanie dotychczasowej taryfy na okres 1 lipca – 30 września 2017. To oznacza, że w najbliższych miesiącach nie należy się spodziewać żadnych podwyżek. W uzasadnieniu do uchwały można przeczytać, że przedłużenie czasu obowiązywanie dotychczasowych taryf jest uzasadnione tym, że spółka PWKC jest w trakcie opracowywania Wieloletniego Planu Rozwoju i Modernizacji Urządzeń Wodociągowych, który jest niezbędny w celu należytego skalkulowania nowych taryf.

 

Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
Wasze komentarze
Amator
Dlaczego redakcja na wstępie zadaje takie dziwne pytanie?czyzby nie wierzyła w naszych szanownych radnych? Jestem pewien że 90% podniesie łapki w górę na tak.
14-06-2017, 15:24:40
+ 12
- 11
odpowiedz

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:WYDARZENIA-IMPREZY
ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
KOLOROWE PUDEŁKO ZATRUDNI NAUCZYCIELA
KOLOROWE PUDEŁKO ZATRUDNI NAUCZYCIELA
Przedszkole Kolorowe Pudełko w Pionkach PILNIE poszukuje nauczyciela do pracy z dzieckiem niepełnosprawnym.   Wymagania: - wykształcenie pedagogika spec...
ODSTĄPIE NOWO URZADZONA KAWIARNIE
ODSTĄPIE NOWO URZADZONA KAWIARNIE
Odstąpię nowo urządzoną kawiarnię, zlokalizowaną w Pionkach w galerii przy ulicy Radomskiej 2.   Więcej informacji pod numerem telefonu: 601-952-059
SZUKAMY RECEPCJONISTKI DO HOTELU IMPERIUM
SZUKAMY RECEPCJONISTKI DO HOTELU IMPERIUM
Szukamy recepcjonistki do Hotelu Imperium w Pionkach   Kontakt:508-127-608791-444-747
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook