Dzisiaj jest czwartek, 26 kwietnia 2018 r., 116 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY | FORUM
Fabryka Domów Bogucin
Ruszył konkurs fotograficzny ‘Mazowsze bliskie sercu’
Dodał: JaW, 12-06-2017 09:55, odsłon: 11381

Do 30 czerwca można zgłaszać swoje prace w dwunastej edycji konkursu fotograficznego "Mazowsze bliskie sercu". Hasłem przewodnim tegorocznej odsłony konkursu są słowa "Mazowsze – temat rzeka". To szansa dla fotografów amatorów. Do wygrania są warsztaty fotograficzne pod okiem specjalistów z ASP – w pierwszym etapie oraz karty podarunkowe na zakup sprzętu fotograficznego – w drugim.

ODKRYJ MAZOWSZE NA NOWO

Hasło tegorocznej edycji nie jest przypadkowe. Nawiązuje do obchodzonego w tym roku "Roku Rzeki Wisły" oraz nowego albumu i przewodnika wydanych z tej okazji przez samorząd województwa mazowieckiego. Obie pozycje noszą tytuł "Mazowsze z biegiem Wisły" i ukazują województwo mazowieckie przez pryzmat największej polskiej rzeki. Organizatorzy liczą, że nadesłane na konkurs prace odzwierciedlą przeżycia oraz emocje związane z podróżowaniem i odkrywaniem niezwykłych, urokliwych i malowniczych miejsc na Mazowszu.

 

Co zrobić, aby wygrać w konkursie?

Wystarczy chwycić za aparat i zrobić oryginalne zdjęcie nawiązujące do tegorocznej tematyki. Ważne, aby nadesłane zdjęcia były wysokiej jakości i nawiązywały do hasła konkursu "Mazowsze – temat rzeka". Prace konkursowe oceni jury.

 

Kto może wziąć udział w konkursie?

Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich fotografów amatorów – zarówno tych pełnoletnich, jak i nieco młodszych. W przypadku osób nieletnich potrzebna jest zgoda rodziców.

 

Jak wziąć udział w konkursie?

Należy zrobić zdjęcia wpisujące się w tematykę tegorocznej edycji konkursu, wypełnić formularz konkursowy, zeskanować go i wszystko razem przesłać mailem na adres konkurs.fotograficzny@mazovia.pl Każdy z uczestników może zgłosić maksymalnie dwa zdjęcia. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30 czerwca.

 

Etapy konkursu

Konkurs składa się z dwóch etapów. W pierwszym z wszystkich prac zgłoszonych do konkursu jury wybierze 10 najlepszych. Ich autorzy wezmą udział w weekendowych wyjazdowych warsztatach fotograficznych organizowanych wspólnie przez samorząd województwa mazowieckiego i Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie. W drugim etapie jury dokona oceny zdjęć wykonanych podczas warsztatów fotograficznych i wybierze trzy najlepsze.

 

Nagrody dla laureatów

Autorzy zwycięskich prac zostaną nagrodzeni kartami podarunkowymi do sklepu fotograficznego – za zajęcie pierwszego miejsca w wysokości 600 zł, II – 500 zł, a za III – 400 zł.

 

Przyznana zostanie również nagroda publiczności (internautów) – karta podarunkowa do sklepu fotograficznego o wartości 400 zł. Otrzyma ją ta osoba, której zdjęcie zdobędzie najwięcej głosów ("lajków") w głosowaniu trwającym na profilu na facebooku "Mazowsze Serce Polski".

 

Regulamin konkursu oraz formularze, które uczestnicy powinni wypełnić, zeskanować i przesłać są dostępne na stronie www.mazovia.pl TUTAJ Szczegółowe informacje o konkursie można otrzymać pod numerem tel. (22) 59 79 228 lub wysyłając pytania na adres e-mail: konkurs.fotograficzny@mazovia.pl

 

Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook