Dzisiaj jest środa, 17 października 2018 r., 290 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY
Teperska Bożena
Robert Kowalczyk - Wybory 2018
Rury pękają od mrozu i ze starości. Jak dowiedzieć się o awarii?
Dodał: JaW, 11-01-2017 09:43, odsłon: 15169
Fot. Jakub Wojtaszewski
Fot. Jakub Wojtaszewski

W ostatnią sobotę kilkuset mieszkańców Pionek przez kilka godzin było pozbawionych wody. Do dwóch dużych awarii sieci wodociągowej doszło przy ulicy Kolejowej i na wysokości pawilonów handlowych przy ulicy Dębowej u zbiegu z Kozienicką. Ludzie narzekają, że trudno znaleźć informację przez jaki czas wody nie będzie i kiedy awaria zostanie usunięta.

- To były nagłe awarie, które udało nam się szybko i sprawnie usunąć. W takim przypadku mieszkańcy o czasie ich usunięcia mogą dowiedzieć się z naszej strony internetowej. Gdy problemy na sieci wykryjemy wcześniej i wiemy, że będą przerwy w dostawie ciepła czy wody, to informujemy też spółdzielnie mieszkaniowe, wspólnoty i instytucje, których to dotyczy – tłumaczy Krzysztof Kowal, prezes PWKC.

 

W minioną sobotę przez kilka godzin wody nie mieli mieszkańcy z ulic 15 Stycznia, Dębowej, Szpitalnej, Szkolnej, Pokoju, Kozienickiej, Leśnej czy Mickiewicza. Minusowa temperatura, stara skorodowana rura i posadowienie jej na wysypisku śmieci spowodowały kilkugodzinną awarię. Mniej więcej w tym samym czasie prowadzona była naprawa sieci wodociągowej przy ulicy Kolejowej. Tam problemy mieli mieszkańcy Obrońców Ojczyzny i Fabrycznej.

 

 

W środę pracownicy PWKC usuwali awarię sieci ciepłowniczej u zbiegu ulic Asnyka i Sienkiewicza.

 

- Nie mamy żadnych planowanych napraw, a te które są staramy się usuwać sprawnie. W przyszłym tygodniu temperatura znowu ma spaść znacznie poniżej zera. Kupujemy kilka zestawów naprawczych i jesteśmy przygotowani – dodaje Kowal.

 

Dzisiaj pracownicy PWKC usuwali awarię na sieci cieplnej u zbiegu ulic Asnyka i Sienkiewicza. Przez blisko trzy godziny ciepła mają nie mieć mieszkańcy czterech bloków przy Asnyka, dwóch przy Leśnej oraz Przedszkole nr 2.

 

Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook