Dzisiaj jest niedziela, 30 kwietnia 2017 r., 120 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY | FORUM
Rury pękają od mrozu i ze starości. Jak dowiedzieć się o awarii?
Dodał: JaW, 11-01-2017 09:43, odsłon: 14742
Fot. Jakub Wojtaszewski
Fot. Jakub Wojtaszewski

W ostatnią sobotę kilkuset mieszkańców Pionek przez kilka godzin było pozbawionych wody. Do dwóch dużych awarii sieci wodociągowej doszło przy ulicy Kolejowej i na wysokości pawilonów handlowych przy ulicy Dębowej u zbiegu z Kozienicką. Ludzie narzekają, że trudno znaleźć informację przez jaki czas wody nie będzie i kiedy awaria zostanie usunięta.

- To były nagłe awarie, które udało nam się szybko i sprawnie usunąć. W takim przypadku mieszkańcy o czasie ich usunięcia mogą dowiedzieć się z naszej strony internetowej. Gdy problemy na sieci wykryjemy wcześniej i wiemy, że będą przerwy w dostawie ciepła czy wody, to informujemy też spółdzielnie mieszkaniowe, wspólnoty i instytucje, których to dotyczy – tłumaczy Krzysztof Kowal, prezes PWKC.

 

W minioną sobotę przez kilka godzin wody nie mieli mieszkańcy z ulic 15 Stycznia, Dębowej, Szpitalnej, Szkolnej, Pokoju, Kozienickiej, Leśnej czy Mickiewicza. Minusowa temperatura, stara skorodowana rura i posadowienie jej na wysypisku śmieci spowodowały kilkugodzinną awarię. Mniej więcej w tym samym czasie prowadzona była naprawa sieci wodociągowej przy ulicy Kolejowej. Tam problemy mieli mieszkańcy Obrońców Ojczyzny i Fabrycznej.

 

 

W środę pracownicy PWKC usuwali awarię sieci ciepłowniczej u zbiegu ulic Asnyka i Sienkiewicza.

 

- Nie mamy żadnych planowanych napraw, a te które są staramy się usuwać sprawnie. W przyszłym tygodniu temperatura znowu ma spaść znacznie poniżej zera. Kupujemy kilka zestawów naprawczych i jesteśmy przygotowani – dodaje Kowal.

 

Dzisiaj pracownicy PWKC usuwali awarię na sieci cieplnej u zbiegu ulic Asnyka i Sienkiewicza. Przez blisko trzy godziny ciepła mają nie mieć mieszkańcy czterech bloków przy Asnyka, dwóch przy Leśnej oraz Przedszkole nr 2.

 

Mazda MX-5 RF
Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:WYDARZENIA-IMPREZY
ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
SPRZEDAM MIESZKANIE NA ALEJACH LIPOWYCH
SPRZEDAM MIESZKANIE NA ALEJACH LIPOWYCH
Sprzedam mieszkanie na Alejach Lipowych 11/24 o powierzchni 55,8 metra kwadratowego, 1 piętro, 2 pokoje z kuchnią, łazienka i WC osobno, centralne ogrzewanie, m...
SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ NA PŁACHTACH
SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ NA PŁACHTACH
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 2100m2 Płachty k/Pionek   Cena 30 zł m2, możliwość negocjacji   Działka uzbrojona   tel. kont. 792...
WC NOWE NA DZIAŁKĘ
WC NOWE NA DZIAŁKĘ
WC nowe na działkę, budowę, sosnowe solidnie wykonane, pokryte papą, możliwy transport,   Cena 400 zł
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook