Dzisiaj jest sobota, 25 maja 2019 r., 145 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Fabryka Domów Bogucin
Rumunia. Transylwania i Dolina Izy. CAL zaprasza na spotkanie
Dodał: MaG, 20-02-2019 11:03, odsłon: 673

Już 1 marca o godz. 17.00 do Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach zaprasza na spotkanie z Dorotą Wólczyńską pt.: "Rumunia. Transylwania i Dolina Izy. "

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Będzie to druga część spotkania z Panią Dorotą poświęcona jej podróży do Rumunii. Dorota Wólczyńska urodziła się i mieszka w Radomiu. Z zawodu nauczycielka, po godzinach fotografka, ornitolożka, przyrodniczka. Jest członkinią Zarządu Radomskiego Towarzystwa Fotograficznego, członkinią nadzwyczajną Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej Region Radomski i Grupy Twórczej Grótfuhaszcze; członkinią Klubu Ornitologów Regionu Radomskiego, sekretarzem Zarządu Ligii Ochrony Przyrody- Okręgu Radomskiego, vice prezeską oddziału radomskiego Ligii Ochrony Przyrody, członkinią Centrum Edukacji Ekologicznej. Od kilku lat pasjonuje się fotografią co zaowocowało kilkunastoma wystawami autorskimi.

 

Pani Dorota zaprasza Państwa na spotkanie:

"W drugiej części podróży zabiorę Państwa w podróż do Siedmiogrodu czyli legendarnej Transylwanii, tam „ przejedziemy” drogami Transfogarską oraz Transalpiną, odwiedzimy tajemniczy zamek i następnie przepiękne monastyry. Na koniec podróży odpoczniemy w Dolinie Izy."

    
Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook