Dzisiaj jest czwartek, 27 lutego 2020 r., 58 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Region. Utrudnienia dla kierowców jadących przez Kozienice w kierunku Warszawy. GDDKiA wyznaczyła objazdy
Dodał: MaG, 20-08-2019 09:22, odsłon: 1232

Od poniedziałku, 19 sierpnia kierowcy z Pionek i okolic jadący przez Kozienice w kierunku Magnuszewa lub Warszawy muszą liczyć się z utrudnieniami. W poniedziałek rozpoczęła modernizacja  ulicy Radomskiej  od skrzyżowania z ul. Warszawską (bez skrzyżowania) do skrzyżowania z ul. Głowaczowską (bez skrzyżowania – ronda). Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad oddział Warszawa wyznaczyła objazdy.

- W połowie lipca br. otrzymaliśmy decyzję o Zezwoleniu na Realizację Inwestycji Drogowej, która umożliwia prowadzenie robót w terenie Kozienic. Podpisana została umowa z firmą Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki na projekt i rozbudowę DK48 i DK79 przejście przez Kozienice – odcinek I. Wartość zadania to ok. 17,5 mln zł a termin zakończenia przypada na listopad 2019r. - informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad oddział Warszawa

Duży zakres prac

 

- W ramach I etapu prac wykonawca rozbuduje ul. Radomską od skrzyżowania z ul. Warszawską (bez skrzyżowania) do skrzyżowania z ul. Głowaczowską (bez skrzyżowania – ronda) w zakresie rozebrania istniejącej nawierzchni asfaltowej i  chodników, przebudowy kanalizacji, infrastruktury technicznej,  wykonania nowych chodników oraz ciągu pieszo-rowerowego jak również ułożenia nowej konstrukcji nawierzchni z betonu asfaltowego. - czytamy w komunikacie na stronie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad oddział Warszawa

 

Prace modernizacyjne zostały podzielone na 3 etapy. W pierwszym etapie robót zaplanowano zamknięcie odcinka ul. Radomskiej przy jednoczesnym utrzymaniu przejezdności skrzyżowania ulic Warszawska i Lubelska oraz możliwości dojazdu do posesji na ul. Radomskiej. Teren robót w zakresie jezdni i częściowo chodników w całości zostanie zamknięty. W tym rejonie zostaną wyznaczone bezpieczne ciągi piesze.

 

fot.Urząd Miasta Kozienice/ Zmiana organizacji ruchu obowiązuje od 19 sierpnia 2019

 

Na czas remontów wyznaczone zostały objazdy. Kierowcy poruszający się od Radomia  w kierunku miejscowości Ryczywół mogą skorzystać z wyznaczonego objazdu od ulicy Radomskiej i dalej ul. Głowaczowską aż do ulicy Żeromskiego. Analogiczna trasa objazdu obowiązuje kierowców poruszających się od strony Warszawy w kierunku Pionek i Radomia.

Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WYRÓŻNIONE FIRMY
WSZYSTKIE +
Agencja Reklamowa Arpass
Zajmujemy się projektowaniem materiałów graficznych dla firm oraz klient&...
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook