Dzisiaj jest piątek, 19 kwietnia 2019 r., 109 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO

Rafał Grabowski walczy w piątek w Kałuszynie!
Dodał: MaG, 30-08-2018 17:19, odsłon: 1460
Fot. archiwum prywatne
Fot. archiwum prywatne

Pionkowski bokser zawodowy stoczy swój czwarty bój w karierze. W ostatniej chwili zmienił mu się przeciwnik i będzie walczyć z zawodnikiem z Nikaragui. Walka odbędzie się w Kałuszynie, będzie transmitowana przez telewizję Polsat Sport. Nasz pięściarz wyjdzie do ringu około godz. 21.45-22.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

W piątkowy wieczór Rafał Grabowski, bokser zawodowy z Pionek stoczy swoją czwartą walkę w karierze. Zmierzy się z zawodnikiem z Nikaragui, Leather Cantillano. Miał pojedynkować się z Łukaszem Janikiem, ale ten doznał kontuzji i w ostatniej chwili zmieniono przeciwnika. Pojedynek odbędzie się podczas pięściarskiej gali w Kałuszynie.


Pionkowianin swoją najbliższą walkę stoczy już 31 sierpnia w Kałuszynie, a jego przeciwnikiem będzie mało znany reprezentant Nikaragui. Będzie to zdecydowanie najtrudniejszy przeciwnik z jakim do tej pory Grabowski walczył. To dobrze, bo ewentualne zwycięstwo może otworzyć mu drzwi na większe salony pięściarskie.


- Ze względu na zaskakującą zmianę przeciwnika, niewiele wiem na temat przeciwnika, bo przygotowywałem pod kątem walki z Janikiem, ale z powodu kontuzji dość nieoczekiwanie zmienił się przeciwnik. Wiem, że zawodnik ten jest jeszcze mocniejszy niż Janik i czeka mnie solidna przeprawa. Wierzę, że sobie poradzę. Forma jest bardzo dobra, zdrowie dopisuje i niczego więcej nie potrzeba - powiedział nam Rafał Grabowski.


Warto również dodać, że nasz pięściarz będzie walczyć również 17 listopada w Radomiu, podczas gali „Wojna Domowa” z okazji otwarcia nowej hali sportowej. Bardzo ucieszył się z możliwości boksowania w naszym regionie. Dla niego to duże wyróżnienie.


- To było moje marzenie i jestem szczęśliwy, że będę mógł boksować w Radomiu, ale teraz jest jeszcze dużo czasu i nie zaprzątam sobie tym głowy. Skupiam się wyłącznie na Kałuszynie - dodaje Rafał Grabowski.

Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
Wasze komentarze
VIP
Obejrzałem. Na moją średnią znajomość boksu niezła walka. Grabowski wygrał zdecydowanie na punkty.
Małe pytanko do Pana boksera. Co znaczył nadruk na czapce "Bydlak trzymaj się"
31-08-2018, 22:27:13
+ 2
0
odpowiedz

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook