Dzisiaj jest wtorek, 26 marca 2019 r., 85 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Rafał Grabowski Sportowcem Roku powiatu radomskiego 2017 w plebiscycie Echa Dnia
Dodał: MaG, 08-01-2018 09:05, odsłon: 2626

W piątek (5 stycznia) został rozstrzygnięty 24. Plebiscyt Sportowy "Echa Dnia". Podczas uroczystej gali poznaliśmy najpopularniejszych Sportowców i Trenerów Ziemi Radomskiej 2017.  Jednym z nich jest Rafał Grabowski z Pionek.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Plebiscyt „Echa Dnia” na Sportowca, Trenera, Talent, Drużynę Amatorów i Nauczyciela Wychowania Fizycznego Ziemi Radomskiej 2017 został rozstrzygnięty. Zwycięzcą tegorocznej edycji plebiscytu w kategorii „Sportowiec Roku powiatu radomskiego” został Rafał Grabowski z Pionek. Wręczenie nagród dla wszystkich sportowców odbyło się w piątek w Zespole Szkół Muzycznych w Radomiu.

 

- Dziękuję wszystkim z całego serca za poświęcenie swojego cennego czasu i głosowanie na stronie echodnia jak również za wysyłanie smsów. Jest to dla mnie miłe rozpoczęcie Nowego Roku, a teraz czas na kolejne wyzwania sportowe. Cieszy mnie to podwójnie bo jest to mój sukces, ale również mały sukces dla całego naszego Miasta. Jeszcze raz bardzo dziękuję – mówił tuż po gali Rafał Grabowski

 

Rafał Grabowski jest czynnym zawodnikiem Boxing Radom. W 2017 roku założył również szkółkę bokserską w Pionkach. Pełny zapis wideo z gali można obejrzeć TUTAJ.

 

 fot.EchoDnia. Nagrody dla najlepszego Sportowca Roku 2017 wręczono 

w Zespole Szkół Muzycznych w Radomiu

 

WYNIKI PLEBISCYTU POWIAT RADOMSKI

Sportowcy: 1. Rafał Grabowski (Boxing Radom, boks), 2. Paweł Miros (Wulkan Zakrzew, piłka nożna), 3. Albert Nowak (Orlik Wierzbica, zapasy), 4. Michał Kucharczyk (Drogowiec Jedlińsk, piłka nożna), 5. Grzegorz Dziurzyński (Orzeł Wierzbica piłka nożna).

 

 

  
Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook