Dzisiaj jest piątek, 19 kwietnia 2019 r., 109 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO

Rafał Grabowski: Nie jestem z siebie zadowolony
Dodał: MaG, 04-09-2018 07:51, odsłon: 2803

Pięściarz zawodowy z Pionek, Rafał Grabowski, wygrał swoją czwartą walkę. Na ringu w Kałuszynie, pokonał zawodnika z Nikaragui Lesthera Cantillano. Mimo dość pewnej wygranej, on sam nie był do końca zadowolony ze swojej postawy.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Walkę zakontraktowano na sześć rund. Niemal wszystkie toczyły się z lekką przewagą Grabowskiego. Jego rywal mocno stał na nogach, odgryzał się kontrami i był groźny w swych atakach. Sędziowie nie mieli jednak problemu z werdyktem. Cała trójka orzekła jednogłośne zwycięstwo Rafała Grabowskiego w stosunku 60:54. Było to jego czwarte zwycięstwo na zawodowym ringu, ale on sam przyznał, że ta walka mogła potoczyć się lepiej.


- Ja jestem w swoim kierunku krytyczny zawsze, wiec również tym razem tak jest. Nie jestem zadowolony z tego pojedynku, powinno być dużo lepiej. Przede mna mnóstwo pracy i najchętniej wróciłbym już dziś na sale, ale odpoczynek jest równie ważny. W najbliższych kilku dniach odpoczywam, może zjem dobra pizze, wypije cole, a może pojadę gdzies na kilka dni odpocząć i wracam do ciężkiej pracy - powiedział nam Rafał Grabowski.


Już wiadomo, że bokser z Pionek 17 listopada powalczy w Radomiu w Gali Boksu  Polsat Boxing Night, Wojna Domowa. Będzie to impreza z okazji otwarcia nowego hali sportowej.


- Nie ukrywam, że było to moje marzenie, aby wystąpić w tej gali. Poprzeczka idzie w górę, a ja liczę na dobrego rywala. Teraz krótki odpoczynek, po którym myślami będę już przy tym pojedynku - dodaje "Rafi".

Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook