Dzisiaj jest niedziela, 24 marca 2019 r., 83 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Alior Bank marzec
Rafał Grabowski nie będzie walczyć w kwietniu!
Dodał: MaG, 19-03-2018 11:57, odsłon: 1882

Zaplanowana na 7 kwietnia gala grupy Babilon Promotion w Legionowie została przełożona na 2 czerwca. Podczas tej imprezy miał walczyć pięściarz zawodowy z Pionek, Rafał Grabowski.

ZŁOTUCHA DARIUSZ
W Arenie Legionowo kibice mieli zobaczyć w akcji także Dariusza Sęka, powracającego na ring po kilkuletniej przerwie Krzysztofa Cieślaka. Mówiło się także wstępnie o pojedynku Mateusza Tryca z Bartłomiejem Grafką. Przede wszystkim miał powrócić na ring Michał Cieślak, bokser z Radomia.

Dlaczego gala została przełożona? Organizator na razie nie podaje szczegółów, ale można się tylko domyśleć, że chodzi o prawa do transmisji z gali. Szczegóły znane będą w najbliższych dniach.

Ze sportowego punktu widzenia nie jest to dobra informacja dla pięściarzy z regionu radomskiego. Rafał Grabowski był ostatnio w intensywnym treningu, był niemal gotowy na kwietniową galę. Czy w międzyczasie  uda mu się wcisnąć gdzieś na galę w Polsce, tego też nie wiadomo. Przypomnijmy, że kilka tygodni temu młody pięściarz zaliczył bardzo udany debiut na zawodowym ringu. Pokonał Białorusina, Aleksandra Abramienkę przed czasem, podczas gali w Wyszkowie.

- Na pewno nie jest to dla mnie komfortowa sytuacja bo po ostatniej walce miałem tylko kilka dni wolnego i wróciłem do ciężkiej roboty, ale nie jest to zależne ode mnie. Mam jednak świetnego menadżera, który już planuje mój kolejny występ więc na początku nowego tygodni dowiecie się gdzie i kiedy wystąpię - napisał na swoim facebookowym profilu, Rafał Grabowski.
 
 
Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook