Dzisiaj jest środa, 22 maja 2019 r., 142 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Fabryka Domów Bogucin
Radomska ‘Elektrownia’ poszukuje modelek do wystawy
Dodał: KamZap, 15-11-2018 08:28, odsłon: 819

Anka Leśniak i Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej ELEKTROWNIA zapraszają pełnoletnie kobiety do udziału w sesji zdjęciowej związanej z wystawą „patRIOTki”. Sesja odbędzie się w poniedziałek 19 listopada, a swoje zgłoszenia można wysyłać mailowo do 16 listopada do godz. 14:00.

Radomska ‘Elektrownia’ poszukuje modelek do wystawy

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Uczestniczki sesji wcielą się w polskie bojowniczki, które na początku dwudziestego wieku w zaborze rosyjskim brały udział w zamachach na carskich urzędników. „Użyczą” w ten sposób swoich twarzy konkretnym, choć dziś niemal anonimowym konspiratorkom, po których często nie pozostały żadne wizerunki. Były to kobiety z różnych klas społecznych, w różnym wieku i z różnym wykształceniem.

 

Efekty sesji zostaną zaprezentowane podczas kolejnych odsłon projektu „patRIOTki” oraz na stronie internetowej artystki. Sesja odbędzie się w poniedziałek, 19 listopada w godzinach 9-14 w MCSW ELEKTROWNIA przy ul. Kopernika 1 w Radomiu.

 

Zgłoszenia ochotniczek przyjmowane są mailowo do 16 listopada do godz. 14.00 pod adresem mailowym ewelina@elektrownia.art.pl

 

Wiadomości powinny zawierać imię i nazwisko, wiek i numer telefonu do kontaktu.  Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Mile widziane własne stroje, zwłaszcza „góry” (bluzki, żakiety), nakrycia głowy i dodatki w klimacie przełomu XIX i XX wieku.

Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: KamZap
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook