Dzisiaj jest sobota, 17 sierpnia 2019 r., 229 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Przesłuchania już jutro. W sobotę Gala Finałowa Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki z Czarnego Krążka
Dodał: MaG, 25-04-2019 08:09, odsłon: 1218

W piątek 25 kwietnia startuje Ogólnopolski Festiwal Piosenki z Czarnego Krążka, którego honorowym patronatem Andrzej Piaseczny. Przesłuchania konkursowe odbędą się już jutro w CAL.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Zapraszamy w dniach 26-27 kwietnia do Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach na IV Ogólnopolski Festiwal Piosenki z Czarnego Krążka. Pierwszego dnia festiwalu odbędą się przesłuchania konkursowe, natomiast drugiego o godzinie 16.00 zapraszamy na  Galę Finałową oraz koncert Andrzeja Rybińskiego. Bilety wstępu dostępne w kasie Centrum Aktywności Lokalnej od 8 kwietnia w cenie 20 zł.

 

W piątek (26 kwietnia) Centrum Aktywności Lokalnej zaprasza na otwarte przesłuchania wokalne, które zaczynają się od godz. 10.00. Tego dnia wystąpią uczestnicy konkursu, którzy do 29 marca dostarczyli kompletne zgłoszenia.


- Uczestnicy konkursu zmierzą się z repertuarem polskiej muzyki rozrywkowej powstałej w latach 1957-1990. Przypominamy, nasz festiwal ma na celu popularyzację muzyki z okresu, kiedy płyta winylowa była najpopularniejszym nośnikiem dźwięku, a w Pionkach prężnie działała tłocznia płyt gramofonowych. – informują organizatorzy festiwalu - Zapraszamy serdecznie na salę widowiskową, gdzie będziemy mogli obserwować zmagania solistów, którzy przyjadą do Pionek z różnych zakątków naszego kraju. Wysłuchamy w ich wykonaniu hitów polskiej muzyki rozrywkowej.


W sobotę o godzinie 16.00 rozpocznie się Gala Finałowa. W trakcie gali finaliści konkursu wokalnego odbiorą nagrody, statuetki i dyplomy. Zdobywcy pierwszych miejsc oraz Grand Prix festiwalu wystąpią przed nami na scenie. Podczas gali na scenie Centrum Aktywności Lokalnej wystąpi  Andrzej Rybiński - piosenkarz i muzyk, a także aranżer i kompozytor. Większość piosenek artysty jest jego własną kompozycją.

 

 

Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WYRÓŻNIONE FIRMY
WSZYSTKIE +
Agencja Reklamowa Arpass
Zajmujemy się projektowaniem materiałów graficznych dla firm oraz klient&...
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook