Dzisiaj jest niedziela, 05 kwietnia 2020 r., 96 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
SamOnline
Przed nami Gala 10-lecia klubu sportowego centrum tang soo do
Dodał: MaG, 04-03-2020 15:38, odsłon: 930

Zapraszamy serdecznie na uroczystości związane z obchodami 10-lecia działalności klubu sportowego Centrum Tang Soo Do Pionki, które odbędą się 20 marca (piątek) o godz. 17.30 w CENTRUM AKTYWNOŚCI LOKALNEJ, ul. Zakładowa 5 w Pionkach. Wstęp wolny.

W bieżącym roku mija 10 lat istnienia Klubu Sportowego Centrum Tang Soo Do Pionki. Historia klubu mimo, że nie tak jeszcze długa obfituje w bardzo wiele wydarzeń sportowych. Przez te lata klub urósł w siłę a zawodnicy odnieśli wiele sukcesów sportowych na arenie ogólnopolskiej i zagranicznej nie tylko w preferowanej koreańskiej sztuce walki Tang Soo Do ale również w kickboxingu i taekwondo.

 

W ramach obchodów 10-lecia Klubu Sportowego Centrum Tang Soo Do Pionki odbędą się dwie powiązane ze sobą imprezy.

 

20 marca w piątek o godz. 17:30, w Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach odbędzie się uroczysta Gala 10-lecia. W formie artystycznej swoje pokazy zaprezentują adepci ze wszystkich grup wiekowych, będzie trochę historii, ogłoszony zostanie ranking 10-lecia i nagrodzonych zostanie 30 najlepszych zawodników. Będą podziękowania za pasję i zaangażowanie a także atrakcyjne pokazy taneczne i wokalne. Uczestnicy gali będą mogli również obejrzeć okolicznościową wystawę fotograficzną. Na zakończenie uroczystości odbędzie się słodki poczęstunek, nie zabraknie też okazjonalnego tortu.

 

W sobotę 21 marca zaś od godz.9:30 w Hali Sportowej w Pionkach odbędą się Drużynowe Mistrzostwa Polski Taekwon-do ZS PUT. Organizatorzy spodziewają się około 200 uczestników z czołowych klubów Polskiej Unii Taekwondo. Mimo, ze rejestracja drużyn dopiero się rozpoczyna już teraz swój udział zapowiedziały silne reprezentacje z Częstochowy, Krakowa, Opola, Ostródy, Dęblina i kilku innych ośrodków taekwondo i Tang Soo Do.

 

 

O tytuły mistrzowskie rywalizować będą reprezentanci wszystkich grup wiekowych od dzieci do seniorów włącznie. Starsi zawodnicy będą rywalizować w walkach Tag Team, double match i walkach drużynowych light contact:

 

- walki semi contact „Tag Team” –  to rywalizacja trzyosobowych zespołów w formule przerywanej na dystansie 4-5 minut, zawodnicy zmieniają się po komendzie stop w dowolnej chwili i kolejności,

- walki light contact „double match” – rywalizacja dwuosobowych drużyn w formule ciągłej na dystansie 4 minut, zawodnicy zmieniają się po komendzie stop w dowolnej chwili,

- walki light contact drużynowe – rywalizacja trzyosobowych (kobiety) lub pięcioosobowych (mężczyźni) ekip w formule ciągłej, zawodnicy toczą regularne walki w wyznaczonych kategoriach otrzymując punkty za zwycięstwo. Suma punktów wskazuje drużynę wygraną.

 

Młodsi zawodnicy oprócz walk Tag Team i walk na miękkie pałki będą również próbowali swoich sił w konkurencji technicznej technik szybkościowych. Warto zauważyć, że po raz pierwszy oficjalnie na zawodach Polskiej Unii Taekwondo techniki szybkościowe odbędą się z wykorzystaniem elektronicznego systemu Zemita.

Dla wszystkich grup wiekowych odbędą się także konkursy form tradycyjnych dowolnych.

 

Obchody 10-lecia Klubu Sportowego Centrum tang Soo Do Pionki odbędą się pod patronatem honorowym Burmistrza Miasta Pionki. Organizatorami przedsięwzięcia oprócz Burmistrza Miasta Pionki i pionkowskiego klubu będą: Polska Unia Taekwondo, Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach i Restauracja Winylowa.   
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WYRÓŻNIONE FIRMY
WSZYSTKIE +
Agencja Reklamowa Arpass
Zajmujemy się projektowaniem materiałów graficznych dla firm oraz klient&...
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook