Dzisiaj jest niedziela, 19 sierpnia 2018 r., 231 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY
Fabryka Domów Bogucin
[WIDEO, FOTO] Problemy na odcinku specjalnym. Zobaczcie jak wyglądała 5. Pogoń za Wiosną w Garbatce-Letnisko
Dodał: MaG, 22-04-2017 22:23, odsłon: 16648
Fot.Mariusz Grotkowski/Agencja©Arpass
Fot.Mariusz Grotkowski/Agencja©Arpass

Drobne problemy podczas sprawdzianu na orientację w terenie. Jeszcze większe podczas wydłużonego odcinka specjalnego. Nie zabrakło jednak hartu ducha i zdrowej rywalizacji podczas 5. "Motocyklowej Pogoni za Wiosną" w Garbatce-Letnisko. Patronem medialnym wydarzenia była nasza redakcja.

Punktualnie o 10.30 rozpoczęła się 5 już edycja "Pogoni za wiosną". Sympatycy motocykli oraz quadów, spotkali się na terenie Ośrodka Wypoczynkowo-Konferencyjnego „Gnysiówka” w Garbatce-Letnisko, by wspólnie poszukiwać wiosny oraz sprawdzić swoje umiejętności na orientację w terenie oraz podjąć rywalizację na odcinku specjalnym. Organizatorem pogoni była Sekcja motocyklowa LKS Plon, Gmina Garbatka-Letnisko a całą imprezę wsparli Wójt Gminy Policzna Tomasz Adamiec oraz Wójt Gminy Garbatka Letnisko Robert Kowalczyk.

 

Tuż przed startem zawodnicy musieli zapoznać się z zasadami obowiązującymi

podczas przejazdu na orientację w terenie

 

Przed rozpoczęciem rywalizacji odbyła się krótka odprawa, podczas której zawodnicy zapoznali się zasadami pogoni. Start zaplanowano na godzinę 10.30. Do wspólnej rywalizacji przystąpiło niemal 80 zawodników.


- Tegoroczna trasa rajdu liczy ponad 40 kilometrów. Trasa jest dobrze oznaczona i nie powinna sprawić uczestnikom większych problemów. W tym roku znaki rozpoznawcze są w kolorze różowym – informowali organizatorzy podczas odprawy.

 

Ukończenie odcinka specjalnego nie należało do najłatwiejszych zadań


Wyzwanie na odcinku specjalnym
W tym roku organizatorzy postanowili zaskoczyć uczestników i przygotowali wydłużony odcinek specjalny. Jak się okazało wcale nie łatwiejszy. Swoje umiejętności postanowiło sprawdzić niemal 40 uczestników. Śmiałkowie, którzy przystąpili do rywalizacji mieli do pokonania dwukrotną przeprawę przez rzekę, która na pierwszy rzut oka mogła wydawać się łagodnym strumykiem, to już po pierwszych przejazdach, uczestnicy musieli uznać wyższość natury.

 

Daniel Madejski okazał się najlepszym zawodnikiem tegorocznej

V już edycji „Pogoni za Wiosną”


Wyniki
Pierwsze miejsce w tegorocznej "Pogoni za Wiosną" zdobył Daniel Madejski, drugi był Hubert Zybowski, natomiast trzecie miejsce zajął Mateusz Wołos. Najmłodszym uczestnikiem tegorocznej pogoni okazała sześcioletnia Roksana Pisarska. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

 


Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook