Dzisiaj jest niedziela, 05 kwietnia 2020 r., 96 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
SamOnline
Powstał nowy Klub Sportowy Patex Jedlnia
Dodał: DL, 13-03-2020 11:18, odsłon: 2181
Fot. Klub Sportowy Patex Jedlnia
Fot. Klub Sportowy Patex Jedlnia

W dniu 5 marca odbyło się spotkanie w sprawie utworzenia klubu sportowego pod nazwą Klub Sportowy Patex Jedlnia. Założyciele zebrali się w salce parafialnej w Jedlni.

W zebraniu uczestniczyli: ksiądz Janusz Smerda, Robert Potacki, Andrzej Michalski, Jakub Wrona, Renata Sito, Zuzanna Drela, Sylwia Luty, Agata Cibor, Justyna Kropidłowska, Sylwia Nowak, Karol Luty, Marian Puton, Paweł Kropidłowski, Sylwester Drela, Na spotkaniu zabrakło Beaty Burzyńskiej, z powodu obowiązków zawodowych.

 

Sylwester Drela przywitał przybyłych i przedstawił cel zebrania. Następnie zaproponowano kandydaturę Andrzeja Michalskiego na przewodniczącego zebrania założycielskiego oraz Roberta Potackiego na Protokolanta. Odbyło się głosowanie jawne, w którym obydwie kandydatury zostały jednogłośnie przyjęte. Następnie przewodniczący przedstawił porządek zebrania założycielskiego. 

 


 

Podjęto uchwałę o założeniu Stowarzyszenia p.n. Klub Sportowy Patex Jedlnia. Odczytano i omówiono projekt statutu. Celem Klubu jest krzewienie kultury fizycznej wśród społeczności na terenie swojego działania, propagowanie zdrowego stylu życia, wychowanie patriotyczne dzieci i młodzieży poprzez kulturę fizyczną.

 

Terenem działania Klubu jest głównie obszar gminy i miasta Pionki ale również całej Polski. Klub może być członkiem regionalnych i ogólnokrajowych związków sportowych. Uchwała statutowa została przyjęta jednogłośnie. Następnie przyjęto uchwałę o wyborze władz oraz Komisji mandatowo - skrutacyjnej, w której zasiedli Jakub Wrona oraz Zuzanna Drela.

 


 

Odbyło się głosowanie odnośnie wyboru władz. Członkami Zarządu zostali: Sylwester Drela - Prezes, Paweł Kropidłowski - zastępca Prezesa, Marian Puton -Sekretarz, Karol Luty - Skarbnik, Sylwia Nowak - członek Zarządu.

 

Kolejno powołano w wyborach Komisję Rewizyjną w składzie: Agata Cibor -Przewodniczący, Sylwia Luty - zastępca Przewodniczącego, Justyna Kropidłowska -Sekretarz.  

 

- Spotkanie odbyło się w miłej i budującej atmosferze. Przed nami wiele pracy ale i wiele przyjemności w realizowaniu celów statutu Klubu. Mamy wiele ciekawych pomysłów do realizacji. Siły dodają nam nasze dzieci, które coraz bardziej angażują się w sport. Obecnie w Klubie jest blisko czterdziestu członków zawodników, którym będziemy starali się zapewnić jak najlepsze warunki do realizowania swoich zainteresowań. Główną dyscypliną Klubu będzie tenis ziemny, ale również w miarę możliwości i warunków będą mogły powstać inne sekcje sportowe jak np. tenis stołowy. Będziemy starali się pozyskać jak najwięcej środków, by móc rozwijać Klub i realizować pasje jego członków – mówił Sylwester Drela.

 


 

Już w marcu Klub będzie uczestniczył w pierwszej w tym roku imprezie kulturalno-sportowej w Zwoleniu. Obecnie klub znajduje się na etapie rejestracji i uzyskania formalnych uprawnień do prowadzenia działalności Stowarzyszenia. Będzie również utworzona strona internetowa Klubu, gdzie będzie można uzyskać wszelkie informacje związane z działalnością Stowarzyszenia, a także będzie można obserwować na facebook-u relacje z wydarzeń związanych z Klubem.

 

- Zachęcamy do współpracy wszystkich, których zainteresowania związane są ze sportem oraz kulturą – dodał Sylwester Drela.

 

Kontakt do zarządu klubu:

  • Sylwester Drela -  535582186
  • Paweł Kropidłowski - 608845743
  • Marian Puton - 502771882
  • Karol Luty - 696587325
  • Sylwia Nowak - 604303346


Skontaktuj się z autorem tekstu: DL
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
Wasze komentarze
No ja prdle. Spotkanie w salce parafialnej? Czy w Jedlni nawet sport kręci sie wokół kościoła? Ile jeszcze musi wody w Zagożdżonce upłynąć żeby to rozdzielić?
13-03-2020, 22:27:19
+ 10
- 4
odpowiedz
Od kiedy Mieszko przyjął chrzest i Polska stała się krajem chrześcijańskim społeczeństwo szczególnie z mniejszych aglomeracji silnie jest związane z kościołem .Szczególnie mocno się to uwidoczniło podczas wojen i rozbiorów ! Nawet jeśliby Zagożdżonka wyschła to i tak tego się nie rozdzieli !
14-03-2020, 13:08:35
+ 5
- 11
odpowiedz
VIP
Kto podnosi rękę na kościół, ten podnosi rękę na państwo polskie !
Dodane obrazki:
14-03-2020, 16:40:30
+ 4
- 6
odpowiedz
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WYRÓŻNIONE FIRMY
WSZYSTKIE +
Agencja Reklamowa Arpass
Zajmujemy się projektowaniem materiałów graficznych dla firm oraz klient&...
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook