0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY
Porażka Legionu i remis Królewskich
Dodał: MaG, 23-04-2018 14:45, odsłon: 916

To nie był udany weekend w wykonaniu naszych drużyn z klasy A i B. Królewscy Jedlnia w doliczonym czasie gry uratowali jeden punkt z Polonią. Natomiast Legion Susowola po słabej grze przegrał u siebie z Zalesicami

Klasa A
Polonia Iłża - Królewscy Jedlnia 1:1 (0:0)

Bramka: S. Sałek 90+ 4
Królewscy: Sosnowski - Glimasiński, M. Dąbrowski, Iwanowski, Kędzior (80 Chołuj) - K. Gębczyk, Orłowski, P. Sałek, Fusiek - K. Dąbrowski (55 Wąsik), S. Sałek.

Był to mecz o drugie miejsce w tabeli, bo pierwsza lokata jest już praktycznie nieosiągalna (Gryf Policzna ma sporą przewagę). Kiedy w 90 minucie Polonia zdobyła bramkę na 1:0, wydawało się, że gospodarze zgarną komplet punktów. W czwartej minucie doliczonego czasu gry bramkę wyrównującą zdobył Sebastian Sałek.

Po tej kolejce Królewscy zajmują trzecią lokatę w tabeli. W niedzielę o godz. 16, Królewscy u siebie zagrają z Iskrą Gózd.

Klasa B
Legion Suskowola - LZS Zalesice 2:3 (0:1)

Bramki: Abramowicz, Jurczak
Legion: Komorek (80 Banaszek) - Abramowicz, Hołuj, Lenart, Płachta, Gregorczyk (Żyła), Janas, Majewski, Góralski, Szewczyk, Jurczak (Brodowski).

Słaby i przegrany mecz rozegrali piłkarze z Suskowoli.

- Drużyna zagrała poniżej oczekiwań. Mamy sporo problemów kadrowych, bo kilku zawodników jest kontuzjowanych, niektórzy pauzowali za kartki. Mimo tych osłabień,  mieliśmy swoje okazje do zdobycia bramek i nie powinniśmy przegrać tego meczu. Brak skuteczności i słaba gra w defensywie to niestety przyczyny porażki - powiedział trener Legionu, Rafał Grzybowski.

Za tydzień Legion zagra na wyjeździe z Video Ciepielów.