Dzisiaj jest poniedziałek, 22 lipca 2019 r., 203 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
[FOTO, WIDEO] W Internecie i w realu. Mieszkańcy publikują głosy poparcia dla Roberta Kowalczyka
Dodał: MaG, 30-10-2018 19:53, odsłon: 5262

Rzym, Oslo, Praga, Warszawa, Wrocław, Lublin, Pionki. To tylko część opublikowanych głosów poparcia płynących do naszego miasta przed drugą turą wyborów dla Roberta Kowalczyka kandydata na burmistrza Pionek. Akcja w internecie nabiera rozpędu, kandydat zaś dziękuje za wsparcie.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Rzym, Oslo, Praga, Warszawa, Wrocław, Lublin, Pionki. To tylko część opublikowanych głosów poparcia płynących do naszego miasta przed drugą turą wyborów dla Roberta Kowalczyka kandydata na burmistrza Pionek. Akcja w internecie nabiera rozpędu, kandydat zaś dziękuje za wsparcie.

Niespełna 5 dni pozostało do rozstrzygającej drugiej tury wyborów w naszym mieście. W niedzielę późnym wieczorem powinniśmy poznać wyniki głosowania, w którym mieszkańcy Pionek zdecydują kto zostanie burmistrzem Pionek na kolejne 5 lat.

Druga tura wyborów nie oznacza jednak, że kandydaci mają czas wolny. Przez ostatnie kilka dni trwa w najlepsze kapania wyborcza. Kandydat na burmistrza Pionek Robert Kowalczyk tuż po ogłoszeniu oficjalnych wyników pierwszej tury ponownie ruszył w miasto dziękując za wyrażone poparcie, zachęcając jednocześnie do wzięcia udziału w głosowaniu 4 listopada.

W ramach podziękowań i kampanii wyborczej spotkał się z mieszkańcami na pionkowskim targowisku, gdzie został bardzo ciepło przywitany. Mieszkańcy witając się z kandydatem gratulowali dobrego wyniku w pierwszej turze i zapowiedzieli udział w głosowaniu 4 listopada.

- Gratuluję Panie Robercie. Byłam na głosowaniu 21 października, będę i 4 listopada. Mozę wreszcie coś się zmieni w Pionkach. Liczę na to – mówiła Pani Barbara.

 

Sobotnia wizyta na miejskim targowisku była okazją do kolejnych

rozmów z lokalnymi przedsiębiorcami

 

W podobnym tonie wypowiadali się mieszkańcy, których odwiedził kandydat w sobotę w centralnym punkcie Pionek Placu Konsytuacji. W tym miejscu również Robert Kowalczyk w asyście przyjaciół z komitetu wyborczego dziękował za poparcie i zachęcał do udziału w drugiej turze.

Kampania w internecie

Coraz większym zainteresowaniem cieszy społeczna kampania, której autorami są mieszkańcy Pionek, którzy przebywają w różnych zakątkach świata i europy. Głosy wsparcia płyną m.in. z Rzymu, Oslo, Wielkiej Brytanii, Wrocławia, Warszawy czy Gdyni.  Podobnie jest z mieszkańcami Pionek, którzy również wyrażają swoje poparcie dla kandydata i zachęcając do udziału w niedzielnych wyborach.

- Dziękuję wszystkim za poparcie a szczególnie tym, którzy z dalekich odległości trzymają za nas kciuki. Dziękuję za poparcie, które widzimy na co dzień w internecie. To między innymi mieszkańcy, którzy będąc daleko również myślami są z nami i myślą o naszym mieście. Dziękuję za postawiliście na Pionki – mówi kandydat na burmistrza Robert Kowalczyk

 



Druga tura wyborów odbędzie się w niedzielę 4 listopada. Lokale wyborcze będą otwarte od 7 rano do 21. Na karcie do głosowania będą tylko dwa nazwiska kandydatów na burmistrza.

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
Wasze komentarze
Czy podobny artyukół ukaże się o Pani Klioch.
Proszę Państwa, ten Pan to długoletni EMERYT, niech dorabia sobie do emerytury w Radomiu. My mieszkańcy Pionek mamy swoją jedyną kandydatkę na burmistrza ktora całe swoje życie spędziła w Pionkach.Informuję, że obydwie osby są mi obce. Logicznie więc rozumując to wszyscy mkieszkańcy Pionek winni oddać swoje głosy na mieszkankę swopjego miasta Panią Klich. Do zobaczenia przy urnach wyborczych w dniu 4.XI.2018 r.
30-10-2018, 20:24:22
+ 60
- 61
odpowiedz
Jakubie. Nie, nie ukaże się. Pani Klich nie informowała, nie informuje i nie kontaktuje się z redakcją w sprawie swoich spontanicznych lub zaplanowanych takich akcji w ramach kampanii. Z zaproszenia na spotkanie w CAL skorzystaliśmy, na które zostaliśmy zaproszeni ( materiał w serwisie). Na spotkaniu z Panią premier redakcja nie była obecna. Mariusz Grotkowski
30-10-2018, 20:39:17
+ 49
- 82
odpowiedz
VIP
Tysiące pionkowian rozsianych po całej europie i świecie przylatuje na długi 1listopadowy weekend, aby oddać na niego swój głos.

Jak dobrze, że LOT zawiesił swój strajk. Każdy rejs z Anglii czy Norwegii do Radom Sadków Airport na wagę złota !

30-10-2018, 20:57:49
+ 39
- 39
odpowiedz
kuba,czy kim tam jesteś -daj spokój.Lokalny patriotyzm nic nie gwarantuje,a klich znam nie od dziś i dziękuję
31-10-2018, 10:23:17
+ 26
- 103
odpowiedz
Wybory tuż za pasem . Pan Kowalczyk który 2 kadencje był wójtem Garbatki Letnisko wiele mówi co dla Pionek zrobi . Myślę że powinien powiedzieć co przez 8 lat gdy był włodarzem tak pięknej miejscowości zrobił ! Ile powstało tam nowych miejsc pracy żeby młodzi nie wyjeżdżali za pracą choćby do Warszawy , dlaczego mieszkańcy Garbatki i okolic żeby kupić paliwo do ciągników lub do diesli jeżdżą do Czarnolasu bo stacja paliw to SKANSEN niczym z serialu Barei .Dlaczego taka piękna miejscowość przez tyle lat się nie rozwijała tylko zwiała ! Ja też gdy zostanę Prezydentem uczynię wszystko żeby Polska była mocarstwem !
31-10-2018, 17:53:22
+ 27
- 85
odpowiedz
A gdzie Informacja o rozdawanych paczkach koło stokrotki i ja Manhattanie
31-10-2018, 19:54:13
+ 17
- 79
odpowiedz
CZY KTOŚ słyszał ? Co kandydaci na zaszczytne stanowisko Burmistrza PIONEK mają zamiar zrobić z TARGOWISKIEM tzw Bułgarów ?????Które to zniszczyło wielu pionkowskich przedsiębiorców???????
31-10-2018, 20:29:48
+ 11
- 80
odpowiedz
A nowi Radni miasta to też jeszcze powinni być dyrektorami właścicielami nieruchomości a dalej będzie to samo nic nie ma. Mieście nawet chodników np ul Sienkiewicza od strony stokrotki leśna tam żeby można wybić na tych chodnikach
01-11-2018, 13:20:31
+ 14
- 73
odpowiedz
Brawo, super akcja! Poparcie udzielone z zagranicy Panu Kowalczykowi to jego wzmocnienie i kolejny dowód na to, że to odpowiednia, gotowa i jedyna osoba do objęcia mandatu Burmistrza Pionek.

W niedzielę 04.11.2018 r. Pionki postawią na Pana Roberta Kowalczyka!!!
02-11-2018, 05:39:25
+ 11
- 85
odpowiedz
Super Komentator
Ja i moja rodzina głosujemy na Kowalczyka.W Garbatce był dobrym gospodarzem,mieszkańcy żałują że odszedł.W Pionkach też będzie zarządzał miastem.
02-11-2018, 08:46:28
+ 8
- 86
odpowiedz
Pionki nie miały szczęścia do włodarzy od ćwierćwiecza ! Dzisiaj obiecują cuda wianki ,tacy panowie jak pan Kowalczyk który swoją komunistyczną przeszłość chce sprawić aby znależć się na piedestale władzy ! Trochę ambicji towarzyszu Kowalczyk !!!
02-11-2018, 19:24:44
+ 18
- 65
odpowiedz
Kozienice to jednak mają farta.Taki kandydat a teraz to juz burmistrz to skarb.Super CV, świetnie wykształcony z ukierunkowaniem na samorządowca od początku swojej edukacji.Naturalne zachowanie, z przyjemnością się go słucha i na niego patrzy.Dwóch Panów się ostatnio sfilmowało.Panowie Ci są z różnych półek i to tak różnych że jeden z najwyższej a drugi z najniższej.Póki mamy jeszcze Kogos na półce pośrodku i nie jest za późno sięgnijmy moze tam.
02-11-2018, 20:48:31
+ 9
0
odpowiedz

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:



ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook